Gale Press Full Text Search Özelliği Yayında

Şirketinizin İhtiyaçları E-Mağaza'da

Kurumsal Ürün ve Hizmetler için

Mobil dünyada yayınınızın erişim sınırlarını ortadan kaldırabilir, erişeceğiniz yeni pazarlar sayesinde yeni okuyucular, fırsatlar ve satışlar elde edebilirsiniz. Bunların ötesinde Son yapılan güncelleme ile Gale Press özellikleri arasına katılan “Full Text Search” özelliği ile aradığınız kelimeye milisaniyeler içerisinde ulaşmanın kolaylığını yaşayabilirsiniz.

1477029153_gale_press_logo

Yazılı tüm materyallerinizi dijital ortama taşıyarak gerek maliyet tasarrufu, gerekse istenildiği kadar dile ve kişiye ulaşabilmeyi kolayca sağlayan yayıncılık platformu olan Gale Press sayesinde şirketinizin ihtiyacı olan baskı maliyetlerini düşürmek, yayınlarınızı daha fazla kişiye ulaştırabilmek, yayın sınırlarınızı genişletmek, etkileşimini arttırmak, yayınlarınıza interaktivite kazandırmak, yeni reklam gelirleri elde etmek ve satış etkinliğini yükseltmek gibi çözümlerin hepsine ve daha fazlasına kolayca ve kısa sürede sağlayabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük dijital yayıncılık platformu olan Gale Press sayesinde 3 adımda, tüm içeriklerinizi dünyadaki tüm ülkeler ile aynı anda paylaşma imkanına sahip olabilirsiniz.

Yükle

Gale Press Dokuman Yönetim Sistemi sayesinde (.pdf) uzantılı içeriklerinizi tek tıkla uygulamanıza yükleyebilirsiniz.

İnteraktif Yap

Yüklediğiniz içeriklere, sürükle bırak yöntemiyle interaktif ögeler (ses, video, metin, imaj, 360, harita, vb.) ekleyerek içeriklerinizi zevkli ve interaktif kılabilirsiniz.

Yayınla

Yüklediğiniz içerikleri hiç bir yazılım bilgisi gerektirmeden, tek tık ile tüm dünyayla paylaşmanın kolaylığını yasayabilirsiniz.

2014 yılında Detaysoft tarafından “Bütün Çözümler İçin Tek Platform” sloganıyla hayata geçirilen dijital yayıncılık platformu Gale Press yayıncılara dijital yayın ve dağıtım ortamının kalıcı avantajlarından faydalanma imkanı sunarken, okuyuculara da mobil platformlarda nitelikli ve ayrıntılı içerik deneyimi sağlıyor.

Gale Press’in basılı materyallerinize kazandırdığı özellikleri aşağıdaki gibi detaylandırabiliriz.

İNTERAKTİF TASARLAYICI

Gale Press dokümanlarınıza interaktif öğeler ekleme imkanı sunmaktadır. İstediğiniz özelliği sürükle bırak metoduyla dokümanınıza taşıyarak dokümanlarınıza yeni bir boyut kazandırabilirsiniz.

İçeriğinize imaj galerileri, ses dosyaları, videolar ve animasyonlar ile süsleyerek hedef kitlelerinizin dikkatini daha fazla çekebilir, daha eğlenceli, daha zengin hale getirebilirsiniz.

BİLDİRİM GÖNDER

Yeni yayınlarınızı, kampanyalarınızı ya da gelişmelerinizi okuyucularınıza ya da müşterilerinize anlatırken sesinizi duyuramıyorsanız çözüm Gale Press‘in “push notification” özelliğinde. Mesajlarınızın fark edilmeme riskini ortadan kaldırın, hedef kitleleriniz ile sürdürülebilir bir iletişim kurun ve yayınlarınızı daha başarılı hale getirin.

RAPORLAMA

Basılı materyallerinizin okunma sonuçlarını analiz edememekten mi şikayetçiyseniz Gale Press’in gelişmiş raporlama arayüzü sayesinde lokasyon, sayfada geçirilen zaman ve daha bir çok kritik veri ile yayınınız hakkında daha fazla datayı elde edebilirsiniz. Bu geri besleme ile içeriklerinizi ilgi noktalarına göre revize edip hedef kitlenize daha bütünleşik içerikler sunabilirsiniz.

GÜVENLİK

Mobil aplikasyonunuz ile hassas verilerin aktarımını yapacaksanız artık güvenlik konusunda kaygılanmanıza gerek yok. Bulut sunucuları ve şifreleme özelliği ile istediğiniz hassas bilgileri iş ortaklarınıza aktarabilmenin en kolay yolu Gale Press’ten geçiyor.

HIZ

İçeriğinizi güncellemek hızınızı kesmesin, size yük olarak gelmesin. Stratejik güncellemeleriniz Gale Press’in hız odaklı sistemi sayesinde dijital çağın güncelleme hızına ayak uydursun.

BÜTÜN DÜNYAYA ERİŞİM

Gale Press sayesinde giriş yapacağınız mobil dünyada sınırları ortadan kaldırarak hedef kitlelerinize ulaşmak artık çok kolay. Gelişen internet teknolojileri ile dünyanın neresinde olursa olsun hedef kitleniz içerisinde yer alan kişilere eş zamanlı olarak ulaşıp, okuyucu kitlenizi arttırabilirsiniz.

Son yapılan güncellememiz ile özelliklerimiz arasına katılan “Full Text Search” özelliğimiz ile aradığınız kelimeye milisaniyeler içerisinde ulaşmanın kolaylığını yaşayabilirsiniz.

“Yeni reklam gelirleri elde edin”

Gale Press’in yayınlarınıza sunduğu birçok özelliğin ve faydanın yanında mobil uygulama içerisinde yer alacak olan interaktif reklam alanları ile yayınlarınıza yazıdan ve görselden ötesini katmanın yanında yeni reklam gelirleri kazanabilirsiniz. Reklamlarınızda etkiyi artırmak için kullandığınız görsel animasyon, ses efekti, sayfa linkleri gibi interaktif hareketlerini kullanıcı etkileşimi sağlamak için kullanabiliriz. Gale Press tüm kullanıcılarına banner alanlarına imaj koyabilme ve arkalarına link bağlama imkanı veriyor. Ayrıca içerik içinde istenilen yere web frame ekleyerek bu alana herhangi bir web tabanlı içerik koyabiliyorsunuz. Adobe Edge ve Hype ile entegre olarak size kod yazmadan basılı materyal oluşturmada kullanıldığı gibi sayfa düzeni yapma imkanı sağlayan Gale Press’te buna ilave olarak her bileşene animasyon efektleri ekleyebilme, içeriğinizi zenginleştirip aksiyon butonu ekleyerek istediğiniz noktaya yönlendirebiliyorsunuz. Yaptığınız işlemlerin çıktısını html5 olarak ftp üzerinde herhangi bir yere koyarak linki de Gale Press içinde içeriğin istediğiniz yere yönlendirerek webview özelliği ile konumlandırabiliyorsunuz.

İK, Kurumsal İletişim, Yetenek Çekme…

İşletmelerde yer seçiminin ne kadar önemli olduğu konusunda hepimizin söyleyecek çok sözü vardır. Teşviklerden ulaşım ve lojistiğe sonra...

Yurtdışı Pazarlarda Etkili Pazar Araştırması Yapma Yöntemleri

Yurtdışı Pazar Araştırması, yurtdışı pazarlama ürünleri ve hizmetleriyle ilgili konular hakkında nitel ve nicel verilerin sistematik olarak toplanması, kaydedilmesi...

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile Sürdürülebilirliğe İlk Adımı Atın

ISO 9001, Uluslararası Standartlar Örgütü’nün (ISO) en önemli ve en temel standartlarından biridir. Sektörü, büyüklüğü ve faaliyet alanı fark...

İş Deneyim Belgesinin Benzer İş Grubuna Uygun Olmaması ?

Kamu İhale Kurulu Kararı Özeti; İtirazen şikâyet dilekçesinde özetle,  İhaleye ait İdari Şartname’de BIII grubu işlerin benzer iş olarak...

Ericsson’ın Vonage’ı Satınalma Süreci Tamamlandı

Amerikan telekomünikasyon şirketi Vonage, Ericsson’un yüzde yüz iştiraki haline geldi. Vonage’ı bünyesine katan Ericsson, kolayca yaygınlaştırılabilecek Uygulama Program...

Daha Nice Terfileriniz Olsun !

Bütün bir çalışma yaşamı boyunca aynı pozisyonda ve aynı unvanla çalışmak isteyecek bir çalışan var mıdır? Hemen hemen bütün...

Para Var, Huzur Var ?

Daha önce duymayan yoktur; “Para var, huzur var!” Nedense de bu cümle hep mevcut durum sonucundan varılan bir çıkarım olarak...

Çalışan Adayından Açık Rızası Alınmadan Kişilik Testi Yapılabilir Mi ?

İşyerlerinde işe alım aşamasında çalışan adaylarına yönelik birtakım psikoteknik testler yapılmaktadır. İşverenlerin buradaki amacı, psikoteknik testler neticesinde çalışan adaylarının bilgi...

Enflasyon

ENFLASYON Enflasyon için hayat pahalılığı diyelim. Devletin resmi kurumu TÜİK, Temmuz ayı resmi enflasyon rakamlarını açıkladı. TÜİK, Temmuz 2022 dönemine ilişkin...

Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirliği Şartları Üzerine Bir Değerlendirme

Yetkilendirilmiş gümrük müşaviri (YGM); ekonomik etkili gümrük rejimleri, nihai kullanım, basitleştirilmiş usul uygulamaları ve diğer gümrük işlemlerinin doğru uygulanması...
  • Hammadde / Ürün Tedarik ve Satış Hizmetleri
  • Akreditif ve Dış Ticaret Danışmanlığı
  • Ülke / Sektör Analizi ve Araştırma Raporu

Ticari Hizmetlerimizden Faydalanın

Satınalma Dergisi'ne Dijital Üye Olun

Dijital Üyelik ile Satınalma Dergisi'nin yayınlanmış tüm sayılarına erişebilir, Buyer Network Öğrenme Merkezi'nde eğitim dokümanlarına ulaşabilirsiniz.

SATINALMA DERGİSİ 10 YILLIK ARŞİVİ

Yayınlanmış Tüm Sayılara ve Yayınlanacak 12 Sayıya Dijital Olarak Erişim

Buyer Network Öğrenme Merkezi

Kariyerinizi Geliştirecek Uzaktan Eğitim Seçeneklerine Sahip Olun

KURUMSAL ÜYELİK AVANTAJLARI

10 Yöneticiye Kadar Geniş Takımlar için Şirket Paketini Satın Alın