Değerli Sektör Yöneticileri,

Profesyonellerle 7 Gün 7 Gündem köşelerimizi açıyoruz.
Sektör çalışanları, iş hayatının gerçek gündemini meslektaşlarıyla paylaşıyor. Böylelikle farklı ana ve alt sektör çalışanların görüş alış verişinin artmasını ve tecrübelerin paylaşılmasını arzu ediyoruz.

Haftanın her gününü özel bir gündeme ayırıyoruz ve bu gündem bir hafta boyunca ana sayfada kalacak. Her hafta başından başlayarak ise sabah saatlerinde gün gün yeni gündemler devreye girecek. Haftanın ilk gününü Satınalma ve İdari İşler ile başlatıyoruz. Pazar günü ise İnsan Kaynakları ve Sosyal ile bitiriyoruz.

Profesyonellerle 7 Gün ve 7 Gündem:

  • Pazartesi – SATINALMA ve İDARİ İŞLER
  • Salı – GÜMRÜK ve DIŞ TİCARET
  • Çarşamba – LOJİSTİK ve TAŞIMACILIK
  • Perşembe – TEKNOLOJİ
  • Cuma – TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ
  • Cumartesi – PAZARLAMA ve SATIŞ
  • Pazar -SOSYAL ve İNSAN KAYNAKLARI

ÖRNEK GÜNDEM KONUSU : ( Amacı, özet yazı, 2-3 paragraf ve soru içermelidir )

Brexit, şirket satınalma politikalarınızı nasıl etkileyecek ?

Avrupa Birliği ve İngiltere arasında görüşmeler devam ediyor. 31 Ekim 2019 tarihinden itibaren çeşitli senaryolar var. Taraflar arasında nasıl bir anlaşma yapılacağı ve neleri kapsayacağı hayli tartışmalı…

İngiltere ile ticaret yapan bir firmayız. Tedarikçilerimiz var. Belirli malzeme ve parçaları ithal ediyoruz. Sattığımız ürünler de mevcut. Türkiye olarak ithalat ve ihracatta ne gibi risklerle karşı karşıyayız? Ticareti olan firma yöneticilerimize sormak istiyorum. İngiltere’de paydaşlarınızdan ne tür bilgiler alıyorsunuz ? Stok politikalarınız nasıl ? Ne gibi ek vergiler öngörülüyor ? Sağlıklı raporları nereden ve nasıl edinebilirim ?  Paylaşırsanız sevinirim.

14 Ekim 2019 tarihinde başlıyoruz. 

Bir hafta öncesinden başlayarak hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Taze gündemler bir hafta boyunca ana sayfada yer aldıktan sonra alt sayfalarda 365 gün boyunca yorumlara açık kalacaktır.

Gündem Önerimi Nasıl Ulaştırmalıyım ?

Çalıştığınız sektör ve faaliyet alanı ile ilgili gündemi bizimle paylaşabilirsiniz.
2 – 3 paragraf gündem yazınızı, tespitleriniz ve cevaplanmasını istediğiniz sorunuzu bize dergi@satinalmadergisi.com gönderebilirsiniz.

Gündem Yazar Bilgisi Formu:

Her bir gündem yazarının sayfanın altında Profili görünecek. Profil kısımlarında; fotoğrafı, kısa özgeçmişi ve sosyal medya linklerini içeren köşesi olacak.

Gündem Yazarı Olmak İçin Ne Yapmalıyım ?

Değerli sektör profesyonelleri, Satınalma Dergisi web sitesinde yer alan yazılarınızın daha zengin içerikle görünmesi için gayret gösteriyoruz.   Güncel makalelerinizin alt kısmında etkileşimli bir alan sağlıyoruz. Okuyucular, böylelikle PROFİLİNİZİ görme imkanına kavuşacaktır. Profil kısmınızda uygun bulduğunuz web site ve sosyal medya linklerinizi paylaşabilirsiniz. Okuyucular sizlerle her mecradan iletişim kurabilecek sosyal medyada takipçiniz olabilecek.

Gündem öneriniz ile birlikte formu doldurmanız gerekmektedir.

Paylaşımlarda Nelere Dikkat Edilir ?

Paylaşımlarda temel kural mesleğin güçlendirilmesine yönelik olmalıdır.
Gündem sayfasının altına bilgi, görüş ve tecrübelerinizi paylaşabileceksiniz. Yorumların iş hayatına uygun olması, hakaret içermemesi, 3. tarafların haklarını ihlal etmemesi gerekmektedir. Spor ve siyasetin konuşulmasını uygun bulmadığımızı da belirtelim. Uygunsuz içerikler sayfada yer almayacaktır.

PAYLAŞIMLAR

Lütfen yorumunuzu girin !
Lütfen adınızı giriniz.