Hakkımızda

Satınalma Dergisi, 10. Yıl

Satınalma ve Tedarik Zinciri Yöneticilerinin Dergisi olarak Ocak 2013’ te yayın hayatına başlayan Satınalma Dergisi, tüm sektörlerden satınalma, lojistik ve tedarik zinciri yöneticilerinin buluşma ve bilgi paylaşım noktası olma özelliğini taşımaktadır.

Basılı ve dijital olarak yayınlanan Satınalma Dergisi Türkiye’deki tüm satınalma, lojistik ve tedarik zinciri yöneticilerine ulaşmayı hedef edinmiştir.

Satınalma Dergisi’nin amacı; satınalma mesleğinin ülkemizde gelişmesine ve hak ettiği değeri görmesine katkıda bulunmaktır. Bu kapsamda mesleğin doğru algılanması ve daha profesyonel bir zeminde yürütülmesi için gerekli faaliyetlere destek vermek Satınalma Dergisi olarak temel ilkemizdir.

Dergimizde Satınalma Operasyonları, Satınalma Organizasyonu, Tedarikçi Performans Değerlemesi, e-Satınalma, Kamu Yönetiminde Satınalma, Depo Yönetimi, Lojistik, Stratejik Yönetim, İş Güvenliği, Hukuk ve Sektörel Tedarik Zinciri Yönetimi uygulamalarına geniş yer verilmektedir.

İstanbul Üniversitesi Tedarik Zinciri Yönetimi Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Murat ERDAL editörlüğünde sektör yöneticileri ve akademisyenlerden oluşan yazar kadrosu ile Satınalma Dergisi, alanındaki tek ve en kapsamlı kaynak olarak siz değerli okuyucuların beğenisine sunulmaktadır.

Mağaza
Mağazada ürün ve hizmetlerinizi satabilirsiniz. Kurumsal pazara yönelik kampanya düzenleyebilirsiniz.

Kurumsal Bilgiler
Satınalma Dergisi, Tinova Bilişim Teknolojileri A.Ş.'nin markasıdır. Tüm hakları Tinova Bilişim Teknolojileri A.Ş.'ne aittir.

Adres: İstanbul Üniversitesi Üniversite Mah. Sarıgül Sok. İstanbul Teknokent Binası 37/1 34320 Avcılar / İstanbul

Telefon: +90 212 509 56 56

E-Posta: dergi@satinalmadergisi.com ve reklam@satinalmadergisi.com

Marka Ailemiz

Buyer Network B2B Ticaret Platformu

Alıcı, Satıcı ve Girişimciler Bu Platformda Buluşuyor.

www.buyernetwork.net

Startup Vadisi Girişimcilik Portalı

Startup-Müşteri Eşleştirme Hizmetleri

www.startupvadisi.com

Dijital Dergi Abonelik Fırsatları

Dijital İşlem Merkezimizde Satınalma Dergisi & Buyer Network Üyelik Paketlerine ilişkin işlemlerinizi kolayılıkla gerçekleştirebilrsiniz.

DİJİTAL ÜYELİK

110'dan Fazla Sayıya Dijital Erişim Fırsatı

Buyer Network Öğrenme Merkezi

Araştırma Raporları, E-Kitaplar, Online Eğitimler

ŞİRKET ÜYELİK AVANTAJLARI

10 Yöneticiye Kadar Kurumsal Üye Avantajından Yararlanın