Abonelik

Abonelik

Türkiye’nin satınalma ve tedarik zinciri yönetimi alanındaki lider dergisi Satınalma Dergisi’ne abone olmanın şimdi tam zamanı. Basılı Dergi Aboneliği ile Satınalma Dergisi’ni düzenli edinebilirsiniz. İsterseniz Turkcell Dergilik ve Apple uygulamamız üzerinden de geçmiş sayılara ulaşabilirsiniz.

Satınalma Dergisi Yıllık Abonelik (Basılı)

200 ₺
Satınalma Dergisi yıllık abonelik bedeli (12 sayı) 200 TL’dir. Kargo ve KDV Fiyata Dahildir.

Satınalma Dergisi Dijital Abonelik Kitap Hediyeli
(12 Sayı + Tüm Geçmiş Sayılar)

250 ₺
Satınalma Dergisi yıllık dijital abonelik bedeli (12 sayı ve geçmiş tüm sayılar) 125 TL’dir. Üyelik Paketleri için Tıklayınız

Apple Uygulaması Üzerinden Erişim

10,49 ₺
12 Sayı için 10,49 ₺'ye abonelik gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yayınlanmış eski sayıları satın alabilirsiniz. Uygulamaya gitmek için tıklayınız.

Turkcell Dergilik Üzerinden Erişim

Satınalma Dergisi, Türkiye’nin önde gelen yayıncılık ve medya platformu olan Turkcell Dergilik platformunda yayınlanmaya başladı. Tüm GSM operatörlerine açık bir şekilde hizmet veren Dergilik uygulaması ile Satınalma Dergisi’nin geçmiş sayılarına da erişmek mümkün. Bu işbirliği ile Satınalma Dergisi iş dünyası dergileri arasında tüm Türkiye’ye daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabiliyor.

Basılı Dergi Abonelik İşlemi ve Ödeme Kanalları

Basılı Dergi Abonelik ücretini aşağıda belirtilen hesap numarasına yatırarak veya online olarak kredi kartı ile 6 taksit avantajı ile ödeyebilirsiniz.

Ödeme sonrası aşağıdaki abonelik formunu abone@satinalmadergisi.com adresine gönderdiğiniz taktirde Satınalma Dergisi düzenli olarak adresinize gönderilecektir.

BANKA HESAP BİLGİLERİ
Tinova Bilişim Teknolojileri A.Ş.
Banka: Garanti Bankası
Şube: Küçükyalı
IBAN: TR30 0006 2000 7090 0006 2978 53

Kişi Adına Abonelik Formu

Kişi olarak abone olmak istiyorsanız bu formu doldurunuz.

Firma Abonelik Formu

Firmanız adına abone olmak istiyorsanız bu formu doldurunuz.

30 NİSAN'a Kadar Dijital Üyeliklerde Geçerli %50 İndirim Fırsatı ! Kupon Kodu: EVDEKAL ÜRÜNLERİ İNCELE VE KUPONU KULLAN →