Güneş Enerjisi Sektörünün Devleri, Sürdürülebilir Bir Dünya için, SolarEX İstanbul’ da 16. Kez Bir Araya Geliyor !

Alım - Satım

Satınalma Dergisi
Satınalma Dergisihttps://satinalmadergisi.com
KURUMSAL PAZARDA 12. YIL HABER: dergi@satinalmadergisi.com REKLAM: reklam@satinalmadergisi.com ABONELİK: abone@satinalmadergisi.com Tel : (546) 740 10 10

Güneş Enerjisi Sektörünün Devleri Sürdürülebilir Bir Dünya için Ülkemizin Tek Uluslararası Güneş Enerjisi Fuarı SolarEX İstanbul’ da 16. Kez Bir Araya Geliyor!

Türkiye’nin ilk ve tek, Avrasya’nın en büyük enerji ve teknolojileri fuarı Uluslararası Solarex İstanbul, 15’inci senesinde 251’i yurt içi, 97’si yurt dışı olmak üzere 348 global firma ve 41.425 nitelikli ziyaretçinin katılımı ile gerçekleşerek alanında yeni bir rekora imza attı.

Her yıl hedef büyüterek yükselişe geçen Solarex İstanbul, 16. yılında rekor sayıda katılımcı ve ziyaretçisiyle geleceğin öncü solar teknolojilerine ve sektörün en iyilerine ev sahipliği yaparak enerjinin yol haritasını belirlemeye devam ediyor.

‘’Milli sanayinin sınırlarını uluslararası arenaya taşıyoruz’’

Önceki yıla göre bu yıl yüzde 50’li büyüyerek ciddi başarıya imza atıklarını belirten SolarEX İstanbul Proje Yöneticisi Yasemin Terle şu açıklamalarda bulundu; ’’Dünya’nın farklı bölgelerinden yoğun bir katılım ile gerçekleşen SolarEX İstanbul, fuara katılım sağlayan firmaları, ticari alım heyetleri ve nitelikli ziyaretçileri bir araya getirerek sektördeki farkını bir kez daha ortaya koydu. SolarEX İstanbul olarak 16.yılımızda 500 global katılımcıyı 125 ülkeden 55 bin global ziyaretçiyle bir araya getirmenin yanı sıra yurt dışından gelecek kamu ve sivil toplum örgütlerinin üst düzey yöneticilerine de ev sahipliği yapacağız. Her yıl yeni eklenen salonlarımızda dünyanın farklı coğrafyalarından yatırımcıları yüzlerce firma ve binlerce inovatif ürünü aynı platformda bir araya getirerek sektöre ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya ve heyecan veren iş birliklerine ev sahipliği yapmaya devam edeceğiz. Temiz ve sınırsız enerjide pek çok avantaja sahip olan ülkemizde yerli sanayicinin sınırlarını uluslararası areneya taşımak ve 16. Kez SolarEX İstanbul’da katılımcı ve ziyaretçilerimizle bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz.’’

Güneş Enerjisi, Türkiye’nin Büyüyen Gücü Olmaya Devam Ediyor

Güneş enerjisine yapılan yatırımların petrol üretimine yapılan yatırımları geçtiği günümüzde, küresel temiz enerji alanında yapılan çalışmalar güneş enerjisinin ekonomilerde parlayan yıldız olacağını gösteriyor. Sürdürülebilir ve yenilenebilir enerji alanında güçlü bir konuma sahip olan Türkiye temiz enerji sektöründe her yıl büyümeye devam ediyor.

Solar sektöründe ülkemizi Dünya’da ‘’Güneş’in Merkezi’’ haline getirmek amacıyla 16 yıl önce yola çıkan Uluslararası SolarEX İstanbul, her yıl artan katılımcı ve ziyaretçi sayısıyla güçlü bir arena olmaya ve sektöre katkı sağlamaya devam ediyor.

SolarEX İstanbul 16. Yılında, Sektörün Sadece Türkiye’de Değil Avrasya’da da En Büyük Buluşması Olmaya Hazırlanıyor !

Her yıl artan katılımcı ve ziyaretçi sayısıyla alanlarını büyüten SolarEX İstanbul, 16. Yılında yeni eklenen salonları ile 55 bin m2 alanda solar sektörünün devlerini ve nitelikli ziyaretçileri aynı platformda buluşturmaya hazırlanıyor. Sektördeki gelişmelerin, yeni teknolojilerin ve güneş enerjisi çözümlerinin en iyi şekilde sunulduğu Türkiye’nin tek uluslararası etkinliği SolarEX İstanbul’da katılımcı ve ziyaretçi olmak için; www.solarexistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

PAYLAŞIMLAR

Lütfen yorumunuzu girin !
Lütfen adınızı giriniz.

  • Dijital Pazarlama Çözümleri
  • Mobil Uygulama Geliştirme
  • E-Ticaret Site Yönetimi

Dijital AjansHizmetleri

Satınalma Dergisine ABONE OL

Dijital Abonelik ile Satınalma Dergisinin yayınlanmış tüm sayılarına erişebilir, Buyer Network Öğrenme Merkezi'nde eğitim dokümanlarına ulaşabilirsiniz.

SATINALMA DERGİSİ 12 YILLIK ARŞİVİ

Tüm Arşive ve Gelecek 12 Sayıya Dijital Erişim

Buyer Network Öğrenme Merkezi

Kariyerinizi Geliştirecek Uzaktan Eğitim Seçeneğine Sahip Olun

ŞİRKET ÜYELİK AVANTAJI

10 Yöneticiye Kadar Avantajlı Şirket Paketini Satın Alın

Satınalma Operasyonları Dijitalleşiyor !

 

 

 

 

 


 

 

 

This will close in 20 seconds