Satınalma Dergisi Temmuz 2021, Yıl:9, Sayı:103

Alım - Satım

Satınalma Dergisi
Satınalma Dergisihttps://satinalmadergisi.com
KURUMSAL PAZARDA 12. YIL HABER: dergi@satinalmadergisi.com REKLAM: reklam@satinalmadergisi.com ABONELİK: abone@satinalmadergisi.com Tel : (546) 740 10 10

Değerli yöneticiler,

Yılı yarıladık. Aşılama yaş aralığı genişledi. Pandemi ortadan kalkmış değil. Kontrolü bırakmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sonbahardan başlayarak eski günlere döneceğimizi ümit ediyoruz. Açıkçası geçmişin güzel günlerini özledik. Tüm aileleri ilgilendiren okul sınavları geride kaldı. Stres bir nebze olsun azaldı. Temmuz ve Ağustos ayları için yıllık izin planlamaları başladı. Sıcakları dalga dalga hissediyoruz. Öncelikle tatile çıkma fırsatı yakalayanlara keyifli tatiller dilerim.

Dergi içeriği ile ilgili sizlerden çok güzel bildirimler alıyoruz. Makaleleri ile katkı sağlayan tüm yönetici ve öğretim üyelerimize teşekkür ediyorum. Çok yönlü bir yazar ailesi olduk. Yazar ailemiz içerisinde sektör tecrübesi olan yöneticilerimizi görmek isteriz. Dergiye katkı vermek isteyen meslektaşlarımız doğrudan benimle temasa geçebilirler.

İnovatif İş Birliği Çağrısı
B2B Satış Rehberi’nde Yerinizi Alın.

Ticaretin gelişiminde alım ve satım bir elmanın iki yarısı. Satış ve satınalma rakip değil bir bütün. Birbirlerini iyi anlayan taraflar mesafe alıp ticaretlerini büyütüyor. Satınalma bölümlerinin değişimi- ni yakından gözlemleyen satış yöneticileri daha fazla başarılı oluyor. İşletme pazarında satın almanın doğasını kavrayamayan satış yöne- ticilerinin işi giderek zorlaşıyor. Satınalma Dergisi, misyonu gereği sektör tecrübesi ile ticarette tarafları buluşturmaya ve deneyimlerin karşılıklı paylaşılmasına gayret göstermektedir.

Firmalarımız için B2B Satış Rehberi oluşturduk. Fonksiyonel ve öz olmasına gösterdik. Yakında yayınlayacağız. Rehber statik kalmayacak. Sizlerden gelen önerilerle sürekli güncellenecek. İnteraktif bir çalışma içerisinde yol alacağız. Her versiyonla birlikte daha da zenginleşecek.

Şirketlerimizle iş birlikleri kapsamında çalıştay ve eğitimler düzenleyerek güncellemelerde bulunacağız. B2B Satış Rehberi’nde firmalarımızın ürün ve hizmetlerinin faydalarını içeren yazılara yer vereceğiz. Firmalarımız, iş deneyimi aktarımı ve satış vaka çalışmalarıyla profesyonel olarak yer alabilecekler. İşletme pazarı odaklı çalışan firmalarımız iş birliği kapsamında önerilerinizi support@buyernetwork.net e iletebilirsiniz.

Kurban Bayramınızı kutlar sağlık ve mutluluk dolu bir bayram geçirmenizi dilerim.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Murat Erdal
Editör
editor@satinalmadergisi.com

 

PAYLAŞIMLAR

Lütfen yorumunuzu girin !
Lütfen adınızı giriniz.

  • Dijital Pazarlama Çözümleri
  • Mobil Uygulama Geliştirme
  • E-Ticaret Site Yönetimi

Dijital AjansHizmetleri

Satınalma Dergisine ABONE OL

Dijital Abonelik ile Satınalma Dergisinin yayınlanmış tüm sayılarına erişebilir, Buyer Network Öğrenme Merkezi'nde eğitim dokümanlarına ulaşabilirsiniz.

SATINALMA DERGİSİ 12 YILLIK ARŞİVİ

Tüm Arşive ve Gelecek 12 Sayıya Dijital Erişim

Buyer Network Öğrenme Merkezi

Kariyerinizi Geliştirecek Uzaktan Eğitim Seçeneğine Sahip Olun

ŞİRKET ÜYELİK AVANTAJI

10 Yöneticiye Kadar Avantajlı Şirket Paketini Satın Alın

Satınalma Operasyonları Dijitalleşiyor !

 

 

 

 

 


 

 

 

This will close in 20 seconds