2023’ün Tedarik Zinciri Trendleri Neler? 20 Başlıkta Tedarik Zinciri Eğilimleri

Alım - Satım

Satınalma Dergisi
Satınalma Dergisihttps://satinalmadergisi.com
KURUMSAL PAZARDA 11. YIL HABER: dergi@satinalmadergisi.com REKLAM: reklam@satinalmadergisi.com ABONELİK: abone@satinalmadergisi.com Tel : (546) 740 10 10

İşletmeler son yıllarda yaşadığımız pandemi, savaş ve doğal afetler dönemlerinde olduğu gibi Büyük Tedarik Zinciri Aksamalarına karşı operasyonlarının sürekliliğini sağlamaya devam ediyor. Uygulamadaki süreçlerini optimize etmeye, riski azaltmaya, ve gerçek bir rekabet avantajı elde etmenin yollarını bulmaya çalışıyorlar. Bu hedeflere ulaşmak için veri odaklı ağlar oluşturmak, dijital dönüşüm yeteneklerini en üst düzeye çıkarmak, risk yönetimine ve esnekliğe öncelik vermek, lojistiği kolaylaştırmak ve çok daha fazlasını yapmak çok önemli hale gelmektedir. Doğal olarak bunların ve aşağıda sıralayacağımız diğer önemli trendlerin önüne geçmek, tedarik zincirlerinin başarılı ve sürdürülebilir bir geleceği proaktif olarak şekillendirmesini sağlayacaktır. 2023 ve sonrasında tedarik zincirlerinin yönünün aşağıdaki başlıklarda şekilleneceğini öngörmek mümkün olacaktır. İşte 20 Başlıkta 2023’ün Tedarik Zinciri Trendleri:

İçeriğin devamını görüntülemek için Öğrenme Merkezi Üyeliği gereklidir. Üye iseniz lütfen giriş yapınız. Henüz üye değilseniz Dijital İşlem Merkezi üzerinden üyelik satın alarak hesabınızı oluşturabilirsiniz.
Hesap Oluştur

 

PAYLAŞIMLAR

Lütfen yorumunuzu girin !
Lütfen adınızı giriniz.

  • Çin'den Ürün Tedariki
  • Küresel Ürün ve Firma Araştırması
  • Ülke / Pazar Analizi ve Raporlaması
  • Akreditif, Gümrük ve Dış Ticaret Danışmanlığı

Dünyaya Açıl

Satınalma Dergisine ABONE OL

Dijital Abonelik ile Satınalma Dergisinin yayınlanmış tüm sayılarına erişebilir, Buyer Network Öğrenme Merkezi'nde eğitim dokümanlarına ulaşabilirsiniz.

SATINALMA DERGİSİ 11 YILLIK ARŞİVİ

Tüm Arşive ve Gelecek 12 Sayıya Dijital Erişim

Buyer Network Öğrenme Merkezi

Kariyerinizi Geliştirecek Uzaktan Eğitim Seçeneklerine Sahip Olun

ŞİRKET ÜYELİK AVANTAJI

10 Yöneticiye Kadar Geniş Takımlar için Şirket Paketini Satın Alın

Satınalma Operasyonları Dijitalleşiyor !

 

 

 

 

 


 

 

 

This will close in 20 seconds

Kayıt Formu

Kayıt için Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası ve 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) Usul ve Esasları Uyarınca Kişisel Verilerinizin Korunması Hakkında Müşteri Aydınlatma Metnin okunması ve kabul edilmesi gereklidir.