COLIN’S ve İstanbul Üniversitesi İş Birliği İle PERAKENDE YÖNETİMİ SERTİFİKA (Online) Programı

Alım - Satım

Satınalma Dergisi
Satınalma Dergisihttps://satinalmadergisi.com
KURUMSAL PAZARDA 11. YIL HABER: dergi@satinalmadergisi.com REKLAM: reklam@satinalmadergisi.com ABONELİK: abone@satinalmadergisi.com Tel : (546) 740 10 10

İş İmkanı Sunan PERAKENDE YÖNETİMİ Sertifika Programı (Online) başlıyor. COLIN’S ve İstanbul Üniversitesi İş Birliği ile hazırlanan program sektörde bir ilk. Sertifika programı sonunda sınav yapılmaktadır. Başarı kazanan ilk % 20 katılımcı için Colin’s İnsan Kaynakları Departmanı iş görüşmesine davet etmektedir.  

Program Hakkında: https://sem.istanbul.edu.tr/tr/content/perakende-yonetimi-sertifika-programi/egtimin-tanitimi  

Dersler: https://sem.istanbul.edu.tr/tr/content/perakende-yonetimi-sertifika-programi/ders-programi 

Eğitim (Ön Kayıt) Başvuru Son tarihi :  04 Mayıs 2023 

Eğitim programının dönemi: (6 HAFTA) Cuma – Cumartesi 

Toplam : 72 Saat (Uzaktan Eğitim)

2025 sonu itibariyle büyüklüğü dünyada 30 trilyon Amerikan Doları’nı aşması beklenen perakende sektörünün ülkemizdeki gelişimi de hız kesmeden devam ediyor. Oluşturduğu istihdamın ötesinde, birçok sektörün de gelişimine katkı sunan perakende sektörü için, yarının sağlam temellerle inşa edilmesi gerekiyor. Perakendenin geleceğinin inşası için, Türkiye’nin iki önemli markası önemli bir işbirliğine imza atıyor.

Tekstil sektörünün devlerinden COLIN’S ile Türkiye’nin en köklü eğitim markası İstanbul Üniversitesi bir araya geliyor. Perakende sektörünün artan nitelikli işgücü ihtiyacına uygun bir biçimde tasarlanan eğitim içeriği, sektöre adım atacaklar kadar sektördeki yerini sağlamlaştırmak isteyen tüm katılımcılar için yeni ufuklar sunuyor.

COLIN’S profesyonellerinin pratik birikimleri ile İstanbul Üniversitesi akademisyenlerinin bilimsel perspektiflerinin birleştirildiği bu eğitim programında, katılımcıların perakende alanında spesifik birikimlerinin geliştirilmesi amaçlanmaktadır. Bu amaca uygun olarak, perakende yönetiminin dinamikleri, pazarlama, CRM ve marka yönetimi, mağazacılık: planlama ve kontrol, satış operasyon yönetimi, tüketici davranışı, ürün ve kategori yönetimi ile sürdürülebilir tedarik zinciri yönetimi gibi temel başlıklarda katılımcıların bilgi ve beceri düzeylerinin arttırılması hedeflenmektedir. Öte yandan, moda ve tasarım trendleri, yönetsel beceriler, müzakere teknikleri ve pazarlık becerileri, ekip yönetimi ve liderlik ile analitik ve KPI’lar oturumları katılımcıların sektör için gereken yetkinlik ve yeteneklerinin geliştirilmesinde önemli bir rol oynayacaklardır. Eğitmenleri ve eğitim içerikleri ile dikkat çeken eğitim, sunulan sertifika ve %20 istihdam imkânı ile eşdeğer programlar arasında fark yaratmaktadır.

EĞİTMEN KADROSU (Öğretim üyeleri ve sektör yöneticileri)
 • Prof. Dr. Murat Erdal
 • Prof. Dr. Emrah Cengiz
 • Prof. Dr. Umut Omay
 • Dr. İrfan Akyüz
 • Dr. Ahmet Tuzcuoğlu
 • Dr. Adil Ünal
 • Sevra Erhan (Colin’s)
 • Gülendam Bal (Colin’s)
 • Hakan Özel (Colin’s)

PAYLAŞIMLAR

Lütfen yorumunuzu girin !
Lütfen adınızı giriniz.

 • Çin'den Ürün Tedariki
 • Küresel Ürün ve Firma Araştırması
 • Ülke / Pazar Analizi ve Raporlaması
 • Akreditif, Gümrük ve Dış Ticaret Danışmanlığı

Dünyaya Açıl

Satınalma Dergisine ABONE OL

Dijital Abonelik ile Satınalma Dergisinin yayınlanmış tüm sayılarına erişebilir, Buyer Network Öğrenme Merkezi'nde eğitim dokümanlarına ulaşabilirsiniz.

SATINALMA DERGİSİ 11 YILLIK ARŞİVİ

Tüm Arşive ve Gelecek 12 Sayıya Dijital Erişim

Buyer Network Öğrenme Merkezi

Kariyerinizi Geliştirecek Uzaktan Eğitim Seçeneklerine Sahip Olun

ŞİRKET ÜYELİK AVANTAJI

10 Yöneticiye Kadar Geniş Takımlar için Şirket Paketini Satın Alın