Dönmezler Lisans

Alım - Satım

2002 yılında sektördeki faaliyetlerine Dönmezler Kırtasiye Limited Şirketi olarak başlayan Dönmezler Lisans A.Ş.’nin temelleri, 30 yıllık tecrübesi ve bilgi birikimiyle İstanbul Tahtakale Ticaret Merkezi’nde bir aile şirketine dayanmaktadır. 2009 yılında anonim şirket statüsüne kavuşan Dönmezler Lisans, her geçen yıl arttırdığı lisans, marka portföyü, ürün çeşitliliği ve ilkelerinden ödün vermeden istikrarlı bir şekilde büyümesi ile kendini sürekli yenileyerek pazarın hakimi konumuna gelmiştir.
Popüler lisans girişimlerine başlayan Dönmezler Lisans. Daha sonraki dönemde vizyonunu geliştirerek farklı ürün gruplarıyla, yetişkinlerin içinde yer aldığı kitleye ulaşmayı hedeflemiştir. Bu doğrultuda ilk adımını U.S. Polo ASSN.’nin lisans haklarını alarak atmıştır. Sonrasında bünyesine Lumberjack markasını alarak yeni ürün gruplarıyla yoluna devam eden Dönmezler Lisans, portföyündeki markalar, farklı ürün grupları ve geniş satış ağı sayesinde sektörünün öncü firmalarından birisi haline gelmiştir.
Portföyünde bulunan lisans ve markalarının yanı sıra Dönmezler Lisans, sanatsal boya malzemelerine ait dünya çapında ünlü Marie’s markasının 2002 yılından bu yana Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Marie’s markası ile profesyonellere yönelik boya ve fırça setlerini Türkiye pazarında tüketici ile buluşturmaktadır.

Etiketler: Çanta, Valiz, Cüzdan, Kemer, Maries Boya, Evrak Çantası

PAYLAŞIMLAR

Lütfen yorumunuzu girin !
Lütfen adınızı giriniz.

  • Çin'den Ürün Tedariki
  • Küresel Ürün ve Firma Araştırması
  • Ülke / Pazar Analizi ve Raporlaması
  • Akreditif, Gümrük ve Dış Ticaret Danışmanlığı

Dünyaya Açıl

Satınalma Dergisine ABONE OL

Dijital Abonelik ile Satınalma Dergisinin yayınlanmış tüm sayılarına erişebilir, Buyer Network Öğrenme Merkezi'nde eğitim dokümanlarına ulaşabilirsiniz.

SATINALMA DERGİSİ 11 YILLIK ARŞİVİ

Tüm Arşive ve Gelecek 12 Sayıya Dijital Erişim

Buyer Network Öğrenme Merkezi

Kariyerinizi Geliştirecek Uzaktan Eğitim Seçeneklerine Sahip Olun

ŞİRKET ÜYELİK AVANTAJI

10 Yöneticiye Kadar Geniş Takımlar için Şirket Paketini Satın Alın

Satınalma Operasyonları Dijitalleşiyor !

 

 

 

 

 


 

 

 

This will close in 20 seconds