İnovasyon ve Sürdürülebilirlik Anketi

Alım - Satım

Satınalma Dergisi
Satınalma Dergisihttps://satinalmadergisi.com
KURUMSAL PAZARDA 11. YIL HABER: dergi@satinalmadergisi.com REKLAM: reklam@satinalmadergisi.com ABONELİK: abone@satinalmadergisi.com Tel : (546) 740 10 10

Sayın Katılımcı,

Araştırmanın temel amacı, kullanıcıların (tüketicilerin) inovasyon ve sürdürülebilirlikle ilgili konular hakkındaki görüşlerini tespit ederek genel bir değerlendirme yapmaktır. Tüm katılımcıların cevapları toplu bir şekilde analiz edileceği için anket formunda ad-soyad, telefon gibi kişisel veriler istenmemekte sadece cinsiyet, yaş, eğitim düzeyi gibi genel ifadeler yer almaktadır. Anket farklı bölümlerden oluşmakta ve yaklaşık olarak 10 dakika sürmektedir. Cevaplarınızın sisteme kaydolması için lütfen her sayfanın altındaki “sonraki” ve anket formunun sonunda yer alan “formu gönder” butonuna basınız.

Anket Katılım için: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeU7hCN_e_6SvEZm1QpQdR2uD392lXDeQTVGks2NdweXIcaQw/viewform

Değerli görüşlerinizi paylaşarak, bilimsel bir çalışmaya katkı sağladığınız için şimdiden teşekkür ederim.

Dr. Zehra Binnur AVUNDUK

(Not: Açık inovasyon, biz ürün kullanıcılarının (tüketicilerin) işletmelere fikir önermesi veya onların yeni ürün geliştirme sürecine katılmasını ifade eder. Firmalara önerdiğiniz bir fikri düşünün, web sitesinden, sosyal medyadan, çağrı merkezinden şirketlere ulaşıp, bu ürün şöyle olsaydı daha faydalı olurdu, paketi, tasarımı, çeşiti şu şekilde olsaydı daha iyi olurdu gibi öneri sunmanız veya bir uzmanlığa sahipseniz firmanın yeni ürün geliştirme sürecine bizzat katılmanız vb. faaliyetleri içerir. Açık ifadesi, işletmelerin kendi çalışanları dışındaki kişilerden bilgi almaya açık olmasını ifade ettiği için “Açık inovasyon” kavramı buradan türemiştir.)

 

PAYLAŞIMLAR

Lütfen yorumunuzu girin !
Lütfen adınızı giriniz.

  • Çin'den Ürün Tedariki
  • Küresel Ürün ve Firma Araştırması
  • Ülke / Pazar Analizi ve Raporlaması
  • Akreditif, Gümrük ve Dış Ticaret Danışmanlığı

Dünyaya Açıl

Satınalma Dergisine ABONE OL

Dijital Abonelik ile Satınalma Dergisinin yayınlanmış tüm sayılarına erişebilir, Buyer Network Öğrenme Merkezi'nde eğitim dokümanlarına ulaşabilirsiniz.

SATINALMA DERGİSİ 11 YILLIK ARŞİVİ

Tüm Arşive ve Gelecek 12 Sayıya Dijital Erişim

Buyer Network Öğrenme Merkezi

Kariyerinizi Geliştirecek Uzaktan Eğitim Seçeneklerine Sahip Olun

ŞİRKET ÜYELİK AVANTAJI

10 Yöneticiye Kadar Geniş Takımlar için Şirket Paketini Satın Alın