Open Up Office, Buyer Network İşbirliği ile Her Geçen Gün Daha da Büyümekte…

Alım - Satım

Buyer Network İş ve Ticaret Platformu
Buyer Network İş ve Ticaret Platformuhttp://www.buyernetwork.net/
B2B TİCARET PLATFORMU İş Dünyası ve Pazar Yeri -Satış ve Pazarlama Faaliyetleri -İlan Yayınlama -Firma Ekleme, Firma Tanıtımı, Sertifika Yayınlama -Ürün Ekleme, Doğrudan Satış -Tedarikçi Araştırması, Tedarikçi Firma Ürün ve Hizmetleri YÖNETİM UYGULAMALARI -Sektör Araştırmaları ve Karşılaştırma Analizleri -Kariyer Fırsatları -İş İlanları MESLEKİ GELİŞİM ve ZENGİN İŞ ÇEVRESİ (Networking) -Eğitim, Konferans, Seminer vb. etkinliklere katılım -İlişki Geliştirme -Mesleki Forumlar ve Deneyim Paylaşımı -Kişisel Gelişim -Kariyer Geliştirme -Bilgi Paylaşımı BuyerNetwork.net © 2014

Şirketler için sana ofis ve yasal adres hizmetlerini veren Open Up Office, Buyer Network ile kurumsal pazarda daha hızlı büyümeyi hedefliyor.

Sanal Ofis ve Hazır Ofis hizmetleri veren Open Up Office kurucusu Bahadır Kotan, büyük bir aile olduklarını belirterek iş birliğini şu şekilde değerlendirdi:

“Hazır Ofis, Sanal Ofis, Paylaşımlı Ofis (Ortak Çalışma alanı, coworking), sekreterlik ve ile birlikte Toplantı Odaları hizmetleri vermekteyiz. Şirket kuruluşlarınız için yasal adres hizmeti alabileceğiniz sektörün ilk şirketlerinden olan Open Up Office’in uygun ekonomik koşullarından binlerce kullanıcı yararlanmaktadır.

Open Up Office her geçen gün gelişen ve büyüyen iş ve ticaret platformu olan Buyer Network ile olan iş birlikteliğini kar topu etkisiyle devam ettirmekte. Buyer Network’e kattığımız değerin yanında, Buyer Network’ün bize açmış olduğu yeni pencereler ve ufuklarla alternatif dağıtım kanalı olarak satışlarımıza pozitif anlamda katkısı olmaya devam etmektedir.”

Buyer Network kurucu ortağı Prof. Dr. Murat ERDAL ise konuşmasında “Open Up Office sektöründe lider konumda. Bu iş birliğinin iki tarafa da yararlı olduğunu düşünüyoruz. Kurumsal pazarda ticaretin gelişmesine katkı sağlıyoruz. Her geçen gün partner sayımızı artırıyoruz. Her yıl katlanarak büyüyoruz.”

PAYLAŞIMLAR

Lütfen yorumunuzu girin !
Lütfen adınızı giriniz.

  • Çin'den Ürün Tedariki
  • Küresel Ürün ve Firma Araştırması
  • Ülke / Pazar Analizi ve Raporlaması
  • Akreditif, Gümrük ve Dış Ticaret Danışmanlığı

Dünyaya Açıl

Satınalma Dergisine ABONE OL

Dijital Abonelik ile Satınalma Dergisinin yayınlanmış tüm sayılarına erişebilir, Buyer Network Öğrenme Merkezi'nde eğitim dokümanlarına ulaşabilirsiniz.

SATINALMA DERGİSİ 11 YILLIK ARŞİVİ

Tüm Arşive ve Gelecek 12 Sayıya Dijital Erişim

Buyer Network Öğrenme Merkezi

Kariyerinizi Geliştirecek Uzaktan Eğitim Seçeneklerine Sahip Olun

ŞİRKET ÜYELİK AVANTAJI

10 Yöneticiye Kadar Geniş Takımlar için Şirket Paketini Satın Alın

Satınalma Operasyonları Dijitalleşiyor !

 

 

 

 

 


 

 

 

This will close in 20 seconds