Otomotiv Sanayi, Uluslararası Otomotiv Mühendisliği Konferansı – IAEC 2023 İçin Geri Sayıma Başladı !

Alım - Satım

Satınalma Dergisi
Satınalma Dergisihttps://satinalmadergisi.com
KURUMSAL PAZARDA 11. YIL HABER: dergi@satinalmadergisi.com REKLAM: reklam@satinalmadergisi.com ABONELİK: abone@satinalmadergisi.com Tel : (546) 740 10 10

Otomotiv mühendisliği alanında en yeni teknolojilerin ve gelişmelerin mercek altına alındığı ‟Uluslararası Otomotiv Mühendisliği Konferansı – IAEC” bu yıl sekizinci kez düzenleniyor. Alanında uzman yerli, yabancı mühendislerle birlikte, önemli isimlere ev sahipliği yapmaya hazırlanan organizasyon bu yıl 2-3 Kasım 2023 tarihlerinde Bekir Okan Kültür, Sanat ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Bu yıl “Yeşil ve Dijital Gelecek” ana temasıyla düzenlenecek organizasyonda; elektrikli araçlar ve yeni yakıt teknolojilerinden otomotivde siber güvenlik ve bağlanabilirliğe, sanayinin karbonsuzlaştırılmasından otonom araçlar ve akıllı üretim teknolojilerine kadar pek çok konudaki gelişmeler masaya yatırılacak. Her sene alanında önemli çalışmalara imza atmış öğretim üyelerinin başkanlık görevini sürdürdüğü konferansa, Galatasaray Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tankut Acarman başkanlık edecek.

Otomotiv eko-sisteminde son yıllarda yaşanan dönüşüm, araç ve üretim teknolojilerinin de değişmesine yol açıyor. Otomotiv sektöründe yeşil ve dijital gelecek, çevresel sürdürülebilirlik ve teknolojik ilerlemelerin birleştiği bir çağın kapısını aralıyor. Her yıl alanında uzman yerli ve yabancı isimleri Türkiye’de bir araya getiren ‟Uluslararası Otomotiv Mühendisliği Konferansı – IAEC”de bu yıl otomotiv endüstrisindeki bu ikiz dönüşümün önde gelen uzmanlar tarafından nasıl şekillendirildiği ve geleceği nasıl etkilediği ayrıntılı bir şekilde ele alınacak.

Konferans İki Gün Sürecek !

Bu yıl sekizinci kez düzenlenecek olan “Uluslararası Otomotiv Mühendisliği Konferansı – IAEC”, 2-3 Kasım 2023 tarihleri arasında Bekir Okan Kültür, Sanat ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB), Otomotiv Sanayii Derneği (OSD), Otomotiv Teknoloji Platformu (OTEP), Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği (TAYSAD) tarafından Amerikan Otomotiv Mühendisleri Birliği’nin (American Society of Automotive Engineers- SAE International) iş birliği ile düzenlenen organizasyon, Türkiye ve dünyadan alanında uzman pek çok ismi ağırlayacak.

Otomotivde Siber Güvenlik Tartışılacak !

Uluslararası Otomotiv Mühendisliği Konferansı’nın Konferans Başkanlığı görevini Galatasaray Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tankut Acarman üstlenecek. Konferansta bu yıl; “Elektrikli Araçlar ve Yeni Yakıt Teknolojileri”, “Otomotivde Siber Güvenlik ve Bağlanabilirlik”, “Sanayinin Karbonsuzlaştırılması”, “Otonom Araçlar”, “Döngüsel Ekonomi” ve “Akıllı Üretim Teknolojileri” gibi konular masaya yatırılacak.

PAYLAŞIMLAR

Lütfen yorumunuzu girin !
Lütfen adınızı giriniz.

  • Çin'den Ürün Tedariki
  • Küresel Ürün ve Firma Araştırması
  • Ülke / Pazar Analizi ve Raporlaması
  • Akreditif, Gümrük ve Dış Ticaret Danışmanlığı

Dünyaya Açıl

Satınalma Dergisine ABONE OL

Dijital Abonelik ile Satınalma Dergisinin yayınlanmış tüm sayılarına erişebilir, Buyer Network Öğrenme Merkezi'nde eğitim dokümanlarına ulaşabilirsiniz.

SATINALMA DERGİSİ 11 YILLIK ARŞİVİ

Tüm Arşive ve Gelecek 12 Sayıya Dijital Erişim

Buyer Network Öğrenme Merkezi

Kariyerinizi Geliştirecek Uzaktan Eğitim Seçeneklerine Sahip Olun

ŞİRKET ÜYELİK AVANTAJI

10 Yöneticiye Kadar Geniş Takımlar için Şirket Paketini Satın Alın

Satınalma Operasyonları Dijitalleşiyor !

 

 

 

 


 

 

This will close in 20 seconds