Satınalma Dergisi Ağustos 2021, Yıl:9, Sayı:104

Alım - Satım

Satınalma Dergisi
Satınalma Dergisihttps://satinalmadergisi.com
KURUMSAL PAZARDA 12. YIL HABER: dergi@satinalmadergisi.com REKLAM: reklam@satinalmadergisi.com ABONELİK: abone@satinalmadergisi.com Tel : (546) 740 10 10

Değerli yöneticiler,

Sizler için yine harika bir sayı hazırladık. Çok özel makalelerle karşınızdayız.


Satınalma Dergisi’nin Ağustos 2021 sayısına ve yayınlanmış 104 sayı ile uzaktan eğitim merkezine 3 ay boyunca ücretsiz erişmek için Perakende/E-Ticaret Sektöründe Tedarik Zinciri Yönetimi araştırmamıza katılabililirsiniz. Araştırmaya Katılan yöneticilerimiz 3 ay ücretsiz üyelik kazanmaktadır.

ARAŞTIRMAYA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ


Reşat Bağcıoğlu hocamız Ağustos ve Eylül ayını içeren iki yazı kaleme aldı. Spesifik bir konuyu bakliyat sektörünü inceledi. Türk Bakliyat İhracatının Hüzünlü Sonu yazı dizisi dersler çıkarılması açısından önemli. Reşat Bağcıoğlu hocamıza teşekkür ederiz.

İşletme yönetim alanında Prof. Dr. Mahmut Tekin hocamız bizlere rehberlik ediyor. Akademik bilgi ve pratik iş deneyimleri ile okuyucuların mesleki gelişimine büyük katkı sağlayan yazılarına bir yenisi eklendi. Mahmut Tekin hocamızın “Yönetim Oyununda Başarmak” yazısının sizlere yeni fikirler vereceğine eminim.

Ünsped Gümrük Müşavirliği’nden İbrahim Halil Ektirici, Yatırım Teşvik Siste- minde Ek Mali Yükümlülük Sorunsalı başlıklı yazısının firmalarımızın gündeminde olan birçok konuya açıklık getireceğini düşünüyorum.

Mehmet Atasever hocamız bu sayımızda 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu’na Göre İhale Usulleri’ni inceledi. Kamu sektörü ile çalışan firmalarımızın Mehmet Atasever hocamızın yazılarını özellikle takip etmesini ve kendisi ile iletişime geçmelerini öneririm.

Katkı veren değerli öğretim üyesi ve yöneticilerimize teşekkür ederim.

E-Kitaplar ve Sektörel Araştırma Raporları

İş hayatının ihtiyacı olan yenilikçi çalışmaları hazırlıyoruz. Bildiğiniz gibi sek- törel araştırma raporlarını yayınlamaya başlamıştık. Çalışmalarımıza e-kitapları da ekledik. Bu sayımızda e-kitapların kapak sayfalarını dergi içerisinde bulabilirsiniz. BuyerNetwork.net B2B Ticaret Platformu’ndan ücretsiz indirebilirsiniz. Platform içerisinde şirketlerimiz için işlerinizi kolaylaştırıcı dökümanlar da sunuyoruz.

2021 Yayın Listesi:

o Müzakere Teknikleri ve Pazarlık Becerileri (E-Kitap: Eylül 2021) o B2B Satış Rehberi (E-Kitap: Kasım 2021)
o E-Ticaret Sektör Raporu (Yayınlandı)
o Denizyolu Konteyner Taşımacılığı Sektör Raporu (Yayınlandı)
o Havayolu Taşımacılığı Sektör Raporu (Yayınlandı)
o Demiryolu Taşımacılığı Sektör Raporu
o Karayolu Taşımacılığı Sektör Raporu
o Depo Denetimi Soru Listesi (Check-Up) (Yayınlandı, Versiyon 2 Yakında ) o Lojistik Merkez Yönetimi

Küçük bir hatırlatma da yapalım. Her bir yayının içeriği ve kapak tasarımı belirli periyotlarla güncellenecek. Raporları senede iki kez yayınlamayı planlıyoruz. E-kitaplar ise ilk versiyonlarından başlamak üzere her ay adım adım güçlenerek de- vam edecek. Bizler için de yeni bir deneyim olacak. Dileğimiz sürdürülebilir olması.

Önerilerinizi bekliyoruz. Umarım beğenirsiniz. Keyifli okumalar,

Prof. Dr. Murat Erdal
Editör
editor@satinalmadergisi.com


Ağustos 2021 sayısına ve Satınalma Dergisi 9 yıllık arşivine ücretsiz erişmek için kısa akademik araştırmamıza katılabilirsiniz. Katılım için tıklayınız.

PAYLAŞIMLAR

Lütfen yorumunuzu girin !
Lütfen adınızı giriniz.

  • Dijital Pazarlama Çözümleri
  • Mobil Uygulama Geliştirme
  • E-Ticaret Site Yönetimi

Dijital AjansHizmetleri

Satınalma Dergisine ABONE OL

Dijital Abonelik ile Satınalma Dergisinin yayınlanmış tüm sayılarına erişebilir, Buyer Network Öğrenme Merkezi'nde eğitim dokümanlarına ulaşabilirsiniz.

SATINALMA DERGİSİ 12 YILLIK ARŞİVİ

Tüm Arşive ve Gelecek 12 Sayıya Dijital Erişim

Buyer Network Öğrenme Merkezi

Kariyerinizi Geliştirecek Uzaktan Eğitim Seçeneğine Sahip Olun

ŞİRKET ÜYELİK AVANTAJI

10 Yöneticiye Kadar Avantajlı Şirket Paketini Satın Alın

Satınalma Operasyonları Dijitalleşiyor !

 

 

 

 

 


 

 

 

This will close in 20 seconds