Satınalma Dergisi Haziran 2023, Yıl:11, Sayı:126

Alım - Satım

Satınalma Dergisi
Satınalma Dergisihttps://satinalmadergisi.com
KURUMSAL PAZARDA 11. YIL HABER: dergi@satinalmadergisi.com REKLAM: reklam@satinalmadergisi.com ABONELİK: abone@satinalmadergisi.com Tel : (546) 740 10 10

Değerli yöneticiler, 

Yoğun mayıs gündemi sonrası haziran nihayet geldi. Zihinler bir hayli meşguldü. 

Açıkçası gün günü kovaladı. Gündemi yakalayabilmek hepimizi biraz yordu. Öncelikle seçim sonuçları ülkemiz için hayırlı olsun. Yeni meclise ve yeni kabineye başarılar dilerim. 

Profesyonellerin ve ticaretin içerisinde olanların odaklandığı konu elbette ekonomi yönetimi idi. Ekonominin başına deneyimli ismin Sn. Mehmet Şimşek’in gelmesi önemliydi. Yeni dönemin ekonomiye istikrar ve dinamizm ülkemize refah getirmesini temenni ediyorum. 

İstanbul Ticaret Odası ev sahipliğinde gerçekleştirilen Sürdürülebilirlik ve Alman Tedarik Zinciri Yasası webinarinde yazarlarımızla bir araya geldik. Webinar kaydını Youtube üzerinden https://www.youtube.com/live/j_rRYl8Y6Bk?feature=share İTO kurumsal hesabından izleyebilirsiniz. 

Şirket eğitimleriniz için teklif alın. 

Firmalarımıza satınalma ve tedarik zincirinden müzakere ve pazarlık tekniklerine, analitik ve performans değerlendirmeden dış ticaret ve B2B satışa kadar tüm alanlarda eğitim hizmetleri sunuyoruz. 

Eğitim kataloğumuzu satinalmadergisi.com/egitim.pdf indirerek inceleyebilirsiniz. Teklif almak için dergi@satinalmadergisi.com ile iletişime geçebilirsiniz. 

Yeni ürün ve stok fazlası ürünlerinize talibiz. Gelin B2B mağazamızdan birlikte satalım. 

Satış mağazamıza bekliyoruz. Kurumsal pazara (B2B) e-ticaret mağazamızla yeni bir satış kanalı oluşturun. E-Mağazamız https://satinalmadergisi.com/magaza/ adım adım büyüyor. Yazılım ürünlerinden danışmanlık ve belgelendirme hizmetlerine kadar farklı kategorilerde güçleniyoruz. 

Şirket e-Dergi aboneliği ile ekibinizin yetkinliklerini yükseltin 

Ekibinizin mesleki gelişimi için bir adım atın. Departmanlar olarak tüm dergi arşivine (126 sayı), mesleki raporlarına ve bir yıl boyunca 12 sayıya erişim sağlayın. Dijital dergi aboneliği için https://satinalmadergisi.com/urun-kategori/satinalma-dergisi/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Haziran sayımız her zamanki gibi yine birbirinden değerli yazılarla dolu. 

Tüm yazar ailemize emekleri için teşekkür ediyorum. 

Keyifli okumalar dilerim. 

Prof. Dr. Murat Erdal
Editör 

editor@SatinalmaDergisi.com

Satınalma Dergisi Haziran 2023

 

 

 

PAYLAŞIMLAR

Lütfen yorumunuzu girin !
Lütfen adınızı giriniz.

  • Çin'den Ürün Tedariki
  • Küresel Ürün ve Firma Araştırması
  • Ülke / Pazar Analizi ve Raporlaması
  • Akreditif, Gümrük ve Dış Ticaret Danışmanlığı

Dünyaya Açıl

Satınalma Dergisine ABONE OL

Dijital Abonelik ile Satınalma Dergisinin yayınlanmış tüm sayılarına erişebilir, Buyer Network Öğrenme Merkezi'nde eğitim dokümanlarına ulaşabilirsiniz.

SATINALMA DERGİSİ 11 YILLIK ARŞİVİ

Tüm Arşive ve Gelecek 12 Sayıya Dijital Erişim

Buyer Network Öğrenme Merkezi

Kariyerinizi Geliştirecek Uzaktan Eğitim Seçeneklerine Sahip Olun

ŞİRKET ÜYELİK AVANTAJI

10 Yöneticiye Kadar Geniş Takımlar için Şirket Paketini Satın Alın