Satınalma Dergisi Ocak 2023, Yıl:11, Sayı: 121

Alım - Satım

Satınalma Dergisi
Satınalma Dergisihttps://satinalmadergisi.com
KURUMSAL PAZARDA 12. YIL HABER: dergi@satinalmadergisi.com REKLAM: reklam@satinalmadergisi.com ABONELİK: abone@satinalmadergisi.com Tel : (546) 740 10 10

Değerli yöneticiler,

Satınalma Dergisi olarak 11. yılımıza girdik. 121.Sayımızla karşınızdayız. Geride kalan on yıl boyunca yanımızda olan tüm yazar ailemize ve firmalarımıza teşekkür ederek başlamak istiyorum. Sizlerle zengin bir iş çevremiz oluştu. Sahada olmanın bilgi ve deneyimi bize çok olumlu yansıdı. Kamu ve özel sektör bağlarımız güçlendi. Bizlere rehberlik eden, destek olan tüm iş çevremize müteşekkiriz.

On yıl çok çabuk geçti. Konferanslar, eğitimler, webinarler birbirini izledi. Biliyoruz ki artık sorumluluğumuz daha fazla. Her yıl üzerine koyarak yeni adımlar atıyoruz. Heyecanımız enerjimiz motivasyonumuz artıyor. Ekip olarak temel yaklaşımımız çalışmalarımızı bir bütün olarak görmemiz. Kurumsal pazar (B2B) odaklı hizmetler oluştu. Satinalmadergisi.com üzerinde e-ticaret mağazamız, Talep (RFQ) Havuzu ve insan kaynakları modülü ile hizmetlerimizi genişletmeye ve derinleştirmeye devam ediyoruz. Yenilikler daima gündemimizde.

İş hayatına değer katan projelere yenilerini eklemeye devam ediyoruz.

İstanbul Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi yürütücülüğünde programlarımız büyük ilgi görüyor:

o 5.Dönem Uygulamalı GÜMRÜK ve DIŞ TİCARET UZMANLIĞI Sertifika Programı (Online). Ünsped Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler A.Ş.’nin değerli üstatlarının eğitmen olarak liderlik ettiği, iş imkânı sunan ve alanında marka olan bu programı kaçırmayın.
Program Tarihi: 7 Ocak – 5 Şubat 2023

o SATIŞ YÖNETİCİLİĞİ Sertifika Programı (Online) – New Sales Mindset –

Başlangıç Tarihi: 11 Şubat 2023
Her iki sertifika programının ayrıntıları ve kayıt için:

https://sem.istanbul.edu.tr

16 Şubat FİLO YÖNETİMİ SEMİNERİ Kozyatağı ByOtell İdari işler, satınalma ve filo yöneticileri bir araya geliyor

Dolunay Filo iş birliği ile gerçekleştireceğimiz 2023 FİLO YÖNETİMİ Semineri (ücretsiz) için https://satinalmadergisi.com/filo-semineri/ sayfamızdan kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Talep Havuzu (RFQ) ile Ürün ve Firma Araştırma Kolaylığı

Ürün ve firma arayışında olan yöneticilerimiz ücret ödemeden ta- leplerinizi sisteme https://satinalmadergisi.com/talep-formu/ girebilirsi- niz. Farklı sektörlerde çok sayıda talep almaya başladık. Teşekkür ederiz.

Kurumsal Pazara (B2B) E-Ticaret Mağazamızla Yeni Bir Satış Kanalı Oluşturun.

E-Mağazamız https://satinalmadergisi.com/magaza/ adım adım büyüyor. Yazılım ürünlerinden danışmanlık ve belgelendirme hiz- metlerine kadar farklı kategorilerde güçleniyoruz. Stok fazlası ürünleri- nize talibiz. İkinci el lojistik depo raf alım satımından istif makinelerine, gümrük ve dış ticaret danışmanlığından dünyanın her yerine lojistik hizmetlere kadar yanınızdayız.

Kurumsal Pazar (B2B) odaklı tüm şirketlerimizin bu mağazada yer almasını istiyoruz.

Şirket Dergi aboneliği ile ekibinizin mesleki yetkinliklerinizi yükseltin

Satınalma ve tedarik zinciri ekibinizin mesleki gelişimi için bir adım atın. Departmanlar olarak tüm dergi arşivine (120 sayı), mesleki raporlarına ve bir yıl boyunca 12 sayıya erişim sağlayın. Dijital dergi aboneliği için https://satinalmadergisi.com/urun-kategori/satinalma-dergisi/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Keyifli okumalar,

Prof. Dr. Murat Erdal
Editör

 

PAYLAŞIMLAR

Lütfen yorumunuzu girin !
Lütfen adınızı giriniz.

  • Çin'den Ürün Tedariki
  • Küresel Ürün ve Firma Araştırması
  • Ülke / Pazar Analizi ve Raporlaması
  • Akreditif, Gümrük ve Dış Ticaret Danışmanlığı

Dünyaya Açıl

Satınalma Dergisine ABONE OL

Dijital Abonelik ile Satınalma Dergisinin yayınlanmış tüm sayılarına erişebilir, Buyer Network Öğrenme Merkezi'nde eğitim dokümanlarına ulaşabilirsiniz.

SATINALMA DERGİSİ 11 YILLIK ARŞİVİ

Tüm Arşive ve Gelecek 12 Sayıya Dijital Erişim

Buyer Network Öğrenme Merkezi

Kariyerinizi Geliştirecek Uzaktan Eğitim Seçeneklerine Sahip Olun

ŞİRKET ÜYELİK AVANTAJI

10 Yöneticiye Kadar Geniş Takımlar için Şirket Paketini Satın Alın

Satınalma Operasyonları Dijitalleşiyor !

 

 

 

 

 


 

 

 

This will close in 20 seconds