Satınalma Dergisi Şubat 2022 Yıl :10, Sayı 110

Alım - Satım

Satınalma Dergisi
Satınalma Dergisihttps://satinalmadergisi.com
KURUMSAL PAZARDA 12. YIL HABER: dergi@satinalmadergisi.com REKLAM: reklam@satinalmadergisi.com ABONELİK: abone@satinalmadergisi.com Tel : (546) 740 10 10

Kıymetli yöneticiler,

Şubat sayımız yine dopdolu. Bu sayımızda satınalma ve tedarik zinciri dünyasının kesişim noktalarında çok sayıda değerli içerik sizleri bekliyor. Müzakere yönetimi, mevzuat, dış ticaret çevresi, pazarlama, işletme yönetimi, mali konular, iş hukuku alanında pek çok makale ile karşınızdayız. Öğretim üyesi meslektaşlarım ve sektör yöneticilerimiz bilgi ve tecrübelerini aktardılar. Şubat sayımıza katkı veren tüm yazarlarımıza teşekkür ederim.

İş İmkânı Sunan Uygulamalı Gümrük ve Dış Ticaret Uzmanlığı Sertifika Programı 2. Dönem Yoğun Katılımla Başladı

Ünsped Gümrük Müşavirliği Lojistik Hizmetler A.Ş. ve İstanbul Üniversitesi iş birliği ile sektör ihtiyacını karşılamaya yönelik 2. Dönem sertifika programı başladı. Katılımcıların gümrük ve dış ticaret mevzuat ve uygulamaları hakkında bilgilendirmeyi, örnek uygulamalar ile karmaşık sorunları çözebilecek kapsamlı bir anlayış kazandırmayı, dış ticaret işlemlerinin süreçlerinde gerekli olan bilgileri ve temel uygulamaları öğretmeyi amaçlamıştır. 3. Dönem kayıt tarihleri için https://sem.istanbul.edu.tr/tr/_ web sitesinden bilgi edinebilirsiniz.

Dergi yazarı olmak istiyorum
Yazar ailemiz her geçen gün genişliyor. Sizler de birikimlerinizi paylaşmak isterseniz çalışmalarını doğrudan bana iletebilirsiniz. Yazar Bilgi Formu: Yazar bilgi formunu hızlıca aşağıdaki linkten doldurabilirsiniz. https://satinalmadergisi.com/yazar-ol/

Ticaretinize destek oluyoruz. E-mağazamızı devreye aldık.
Ürün ve hizmetlerinize ilişkin satış ilanlarınızı www.satinalmadergisi.com sayfamızda kolaylıkla yayınlayabilirsiniz. İlanınız aynı zamanda Satınalma Dergisi içerisinde de yerini alacaktır. Satıcı başvuru formunu https://satinalmadergisi.com/ticaret/ sayfasından doldurabilirsiniz.

Kurumunuzun yetkinliklerini yükseltin

Şirket olarak tüm dergi arşivine (110 sayı), araştırma raporlarına ve bir yıl boyunca 12 sayıya erişim sağlayın. Ticaret Portalı ve Dijital dergi aboneliği ile ilgili işlemleriniz için https://satinalmadergisi.com/dijital-islem-merkezi/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Müzakere Teknikleri ve Pazarlık Becerileri (E-Kitap)
Katma değeri yüksek sektörel araştırma raporları ve kitapları sizlere paylaşmaya devam ediyoruz. Müzakere Teknik- leri ve Pazarlık Becerileri (147 sayfa) başlıklı eserimizi https://buyernetwork.net/muzakere linkinden indirebilirsiniz. Kitabı indirmek ve üyelik ücretsizdir.

Dergi içeriği ve ticaret iş birliği ile ilgili önerilerinizi editor@satinalmadergisi.com a yazmaktan çekinmeyin. Keyifli okumalar,

Prof. Dr. Murat Erdal
Editör

PAYLAŞIMLAR

Lütfen yorumunuzu girin !
Lütfen adınızı giriniz.

  • Dijital Pazarlama Çözümleri
  • Mobil Uygulama Geliştirme
  • E-Ticaret Site Yönetimi

Dijital AjansHizmetleri

Satınalma Dergisine ABONE OL

Dijital Abonelik ile Satınalma Dergisinin yayınlanmış tüm sayılarına erişebilir, Buyer Network Öğrenme Merkezi'nde eğitim dokümanlarına ulaşabilirsiniz.

SATINALMA DERGİSİ 12 YILLIK ARŞİVİ

Tüm Arşive ve Gelecek 12 Sayıya Dijital Erişim

Buyer Network Öğrenme Merkezi

Kariyerinizi Geliştirecek Uzaktan Eğitim Seçeneğine Sahip Olun

ŞİRKET ÜYELİK AVANTAJI

10 Yöneticiye Kadar Avantajlı Şirket Paketini Satın Alın

Satınalma Operasyonları Dijitalleşiyor !

 

 

 

 

 


 

 

 

This will close in 20 seconds