Colin’s, İleri Satınalma Eğitimi ile Küresel Tedarik Sistemlerini ve Trendleri İnceledi.

Alım - Satım

Satınalma Dergisi
Satınalma Dergisihttps://satinalmadergisi.com
KURUMSAL PAZARDA 11. YIL HABER: dergi@satinalmadergisi.com REKLAM: reklam@satinalmadergisi.com ABONELİK: abone@satinalmadergisi.com Tel : (546) 740 10 10

Colin’s Kurum İçi Eğitimlerle Rekabet Avantajı Sağlamayı Hedefliyor

Satınalma ekiplerini sektörün dinamikleri ve iş anlayışındaki değişikliklerle ilgili yetkin kılmayı amaçlayan Colin’s,  kurum içi eğitimlerine “Etkin ve Verimli Satınalma Yönetimi Eğitimi”ni de ekledi.

Dünyanın 39 ülkesinde 600’e yakın mağazası ile hizmet veren Türkiye’nin Global moda markası Colin’s, kurum içi eğitimlerine bir yenisini ekledi. İstanbul Üniversitesi Tedarik Zinciri Yönetimi Bilim Başkanı Prof. Dr. Murat Erdal tarafından gerçekleştirilen “Etkin ve Verimli Satınalma Yönetimi Eğitimi” programıyla satınalma ekiplerinin yetkinliklerinin geliştirilmesi, yeni trendlerin gözden geçirilmesi hedeflendi.

Hizmet verdikleri ülkelerde rekabet avantajı sağlayabilmek için satınalma operasyonlarının etkin ve verimli yönetilmesini amaçladıklarını belirten Colin’s Global Satınalma Grup Müdürü Mehmet Ali Havuz sektörün dinamikleri ve iş anlayışındaki değişikler hakkında bilgi vererek “Global dünyada şirketler, kalite ve maliyet unsurlarını içeren rekabet stratejileri geliştirmek zorundalar. Bizim gibi uluslararası operasyonlarda güçlü şirketler için satınalma yönetimi, en önemli konular arasında yer almaktadır. Malzemelerin doğru kalitede, doğru miktarda, doğru zamanda, doğru fiyatta ve doğru kaynaktan temin edilmesi, rekabet avantajı içinde doğrudan rol oynamaktadır. Bu nedenle satınalma ekiplerimizin eğitimine özel bir önem veriyoruz” dedi.

İstanbul Üniversitesi Tedarik Zinciri Yönetimi Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Murat Erdal ise eğitimde satın alma iş çevresinde süreçler, metrikler, uygulamalar, yetenekler ve bunlar arasındaki ilişkilerin nasıl tanımlandığını aktardı. Eğitimde, satınalma operasyonlarında teklif karşılaştırmaları, sözleşmeler ve tedarikçi ilişkileri incelendi.

Yurtdışı merkez ofisinden Colin’s  satın alma çalışanları da eğitimlere online olarak katıldılar.

PAYLAŞIMLAR

Lütfen yorumunuzu girin !
Lütfen adınızı giriniz.

  • Çin'den Ürün Tedariki
  • Küresel Ürün ve Firma Araştırması
  • Ülke / Pazar Analizi ve Raporlaması
  • Akreditif, Gümrük ve Dış Ticaret Danışmanlığı

Dünyaya Açıl

Satınalma Dergisine ABONE OL

Dijital Abonelik ile Satınalma Dergisinin yayınlanmış tüm sayılarına erişebilir, Buyer Network Öğrenme Merkezi'nde eğitim dokümanlarına ulaşabilirsiniz.

SATINALMA DERGİSİ 11 YILLIK ARŞİVİ

Tüm Arşive ve Gelecek 12 Sayıya Dijital Erişim

Buyer Network Öğrenme Merkezi

Kariyerinizi Geliştirecek Uzaktan Eğitim Seçeneklerine Sahip Olun

ŞİRKET ÜYELİK AVANTAJI

10 Yöneticiye Kadar Geniş Takımlar için Şirket Paketini Satın Alın

Satınalma Operasyonları Dijitalleşiyor !

 

 

 

 

 


 

 

 

This will close in 20 seconds