Kariyer Öz-Değerlendirme için Kendinize Sormanız Gereken Sorular

Alım - Satım

Satınalma Dergisi
Satınalma Dergisihttps://satinalmadergisi.com
KURUMSAL PAZARDA 11. YIL HABER: dergi@satinalmadergisi.com REKLAM: reklam@satinalmadergisi.com ABONELİK: abone@satinalmadergisi.com Tel : (546) 740 10 10

Kariyerinizi etkili bir şekilde yönetmek için kendinizi iyi tanımanız gerekiyor. Güçlü yönlerinizi ve eksiklerinizi belirlemek, ihtiyacınız olan öğrenme fırsatlarını ve desteği ararken nereden başlayacağınızı bilmenize yardımcı olabilir. Bu kısa öz değerlendirme, becerilerinizi ve ilgi alanlarınızı yakalamaya başlamanıza ve başkalarından geri bildirim istemeye başladığınızda keşfedilecek alanları ortaya çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Neyi iyi yaptığınızı ve nelerden en çok keyif aldığınızı bildiğinizde, elinizden gelenin en iyisini yapmanıza ve tatmin edici bir kariyer geliştirmenize olanak tanıyan fırsatları belirlemek daha kolay olur.

Sorular

Gelişimsel ihtiyaçlarınız ve hedefleriniz üzerinde düşünmenize yardımcı olması için aşağıdaki soruları kullanın. Bu değerlendirmeye periyodik olarak geri dönmek, kariyer yolunuz geliştikçe nerede olduğunuzu ve nereye gitmek istediğinizi anlamanıza yardımcı olacaktır.

İçeriğin devamını görüntülemek için Öğrenme Merkezi Üyeliği gereklidir. Üye iseniz lütfen giriş yapınız. Henüz üye değilseniz Dijital İşlem Merkezi üzerinden üyelik satın alarak hesabınızı oluşturabilirsiniz.
Hesap Oluştur

 

PAYLAŞIMLAR

Lütfen yorumunuzu girin !
Lütfen adınızı giriniz.

  • Çin'den Ürün Tedariki
  • Küresel Ürün ve Firma Araştırması
  • Ülke / Pazar Analizi ve Raporlaması
  • Akreditif, Gümrük ve Dış Ticaret Danışmanlığı

Dünyaya Açıl

Satınalma Dergisine ABONE OL

Dijital Abonelik ile Satınalma Dergisinin yayınlanmış tüm sayılarına erişebilir, Buyer Network Öğrenme Merkezi'nde eğitim dokümanlarına ulaşabilirsiniz.

SATINALMA DERGİSİ 11 YILLIK ARŞİVİ

Tüm Arşive ve Gelecek 12 Sayıya Dijital Erişim

Buyer Network Öğrenme Merkezi

Kariyerinizi Geliştirecek Uzaktan Eğitim Seçeneklerine Sahip Olun

ŞİRKET ÜYELİK AVANTAJI

10 Yöneticiye Kadar Geniş Takımlar için Şirket Paketini Satın Alın

Satınalma Operasyonları Dijitalleşiyor !

 

 

 

 


 

 

This will close in 20 seconds

Kayıt Formu

Kayıt için Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası ve 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) Usul ve Esasları Uyarınca Kişisel Verilerinizin Korunması Hakkında Müşteri Aydınlatma Metnin okunması ve kabul edilmesi gereklidir.