Küresel Satınalmacılar Yeni Fırsatlar İçin İstanbul’a Geliyor

Alım - Satım

Satınalma Dergisi
Satınalma Dergisihttps://satinalmadergisi.com
KURUMSAL PAZARDA 11. YIL HABER: dergi@satinalmadergisi.com REKLAM: reklam@satinalmadergisi.com ABONELİK: abone@satinalmadergisi.com Tel : (546) 740 10 10

32. Uluslararası Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı ZUCHEX’e yurt dışından 7 bin satın almacı bekleniyor.

Küresel satınalmacılar yeni fırsatlar için İstanbul’a geliyor. 

Tarsus Türkiye tarafından T.C. Ticaret Bakanlığı, İMMİB (İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri), ZÜCDER (Züccaciyeciler Derneği) ve KOSGEB destekleriyle bu yıl 32.’si düzenlenen Zuchex, sektöründe 2022’nin en büyük ölçekli küresel ticaretine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Son iki fuarda başarıyla uyguladıkları yurt dışı satın almacı programı “Overseas Buyer”ı Zuchex 2022 için de tekrarladıkları bilgisini paylaşan Tarsus Türkiye Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, “Program sayesinde AB ülkeleri, Orta Doğu, Balkanlar, Orta Asya ve Kuzey Afrika’nın yanı sıra başta ABD olmak üzere okyanus ötesi ülkelerden, aralarında büyük bütçeli küresel perakende devlerinin de olduğu binlerce satınalmacıyı, ev ve mutfak eşyası üreticilerimizle buluşturacağız” dedi.

Tarsus Türkiye tarafından 15-18 Eylül tarihlerinde 32. kez kapılarını açmaya hazırlanan Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı Zuchex, çoğunluğu yerli üretici 650’den fazla firmayı, 7 bini yurt dışından olmak üzere yaklaşık 37 bin profesyonelle buluşturacak. Sektörel ihracata ortalama 1,5 milyar dolar katkı yapması beklenen Zuchex 2022’de “Sofra ve Mutfak Eşyaları”, “Pişirme Ekipmanları”, “Plastik Ev Eşyaları / Bahçe Aksesuarları”, “Ev Eşyaları”, “Dekoratif Ev ve Mutfak Eşyaları” ile “Elektrikli Ev Aletleri” kategorilerinde lider firmaların en yeni koleksiyonları ve 2023 tasarımları bir arada sergilenecek.

Aytemur; “Eylül’deki fuara şimdiden yoğun bir ziyaretçi ilgisi var”

Dünyanın dört bir yanından yüksek bütçelerle satın alma yetkisine sahip binlerce profesyonel iş insanının 2023’e yönelik satın alma planlarını uygulamaya koyacakları en büyük fuar olan Zuchex’e şimdiden yoğun bir ilgi olduğunu açıklayan Aytemur, “Tüm dünyadan zincir perakende firma yetkilileri ve satın alma heyetleri Türkiye’nin üretici markalarıyla birebir görüşmeler yapmak üzere Zuchex 2022’ye gelecek” dedi.

#buradaolmalısınız sloganıyla Tüyap Beylikdüzü’nde, 12 salon ve toplam 100 bin metrekare alanda gerçekleşecek Zuchex 2022’de katılımcı olarak bulunmak ya da fuarı ziyaret etmek için fuarın kurumsal web adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Detaylı bilgi için: www.zuchex.com

Sosyal Medya:

www.facebook.com/zuchexfair I www.twitter.com/zuchexfair

www.instagram.com/zuchexfair I www.zuchex.com

PAYLAŞIMLAR

Lütfen yorumunuzu girin !
Lütfen adınızı giriniz.

  • Çin'den Ürün Tedariki
  • Küresel Ürün ve Firma Araştırması
  • Ülke / Pazar Analizi ve Raporlaması
  • Akreditif, Gümrük ve Dış Ticaret Danışmanlığı

Dünyaya Açıl

Satınalma Dergisine ABONE OL

Dijital Abonelik ile Satınalma Dergisinin yayınlanmış tüm sayılarına erişebilir, Buyer Network Öğrenme Merkezi'nde eğitim dokümanlarına ulaşabilirsiniz.

SATINALMA DERGİSİ 11 YILLIK ARŞİVİ

Tüm Arşive ve Gelecek 12 Sayıya Dijital Erişim

Buyer Network Öğrenme Merkezi

Kariyerinizi Geliştirecek Uzaktan Eğitim Seçeneklerine Sahip Olun

ŞİRKET ÜYELİK AVANTAJI

10 Yöneticiye Kadar Geniş Takımlar için Şirket Paketini Satın Alın