Strateji ve İnovasyon Arasındaki Eksik Halka

Alım - Satım

Satınalma Dergisi
Satınalma Dergisihttps://satinalmadergisi.com
KURUMSAL PAZARDA 11. YIL HABER: dergi@satinalmadergisi.com REKLAM: reklam@satinalmadergisi.com ABONELİK: abone@satinalmadergisi.com Tel : (546) 740 10 10

Köklü şirketler, dijital çağda büyüme sağlamak için yenilik yapmaları gerektiğini bilir. Bu nedenle, son yıllarda yıkıcı fikirlerin peşinden gitmek, yinelemek ve deneyler yapmak için inovasyon laboratuvarları, hızlandırıcılar, hackathonlar ve açık inovasyon programları kurmaya devam ediyorlar.

Ancak bu çabaların çoğu işletme için olumlu bir sonuca ulaşıyor. Kurumsal ekipler startupların gerisinde kalıyor. İnovasyon laboratuvarları, iş açısından önemli bir ölçekte büyüme sağlanamadığı için kapatılıyor. Bu başarısızlığın temel nedeni strateji ile inovasyon arasındaki eksik halkadır. Kurumsal inovasyon mavi gökyüzü düşüncesiyle başlayıp bir startup’ın bağımsızlığıyla ilerleyemez. Bunun yerine şirketlerin her inovasyon çabasını iki strateji sütununa bağlamayı öğrenmesi gerekir: net bir büyüme öncelikleri dizisi ve firmanın benzersiz avantajlarının anlaşılması.

Stratejik Önceliklerin Tanımlanması

İçeriğin devamını görüntülemek için Öğrenme Merkezi Üyeliği gereklidir. Üye iseniz lütfen giriş yapınız. Henüz üye değilseniz üyelik satın alarak üyeliğinizi başlatabilirsiniz.
Hesap Oluştur

 

PAYLAŞIMLAR

Lütfen yorumunuzu girin !
Lütfen adınızı giriniz.

  • Çin'den Ürün Tedariki
  • Küresel Ürün ve Firma Araştırması
  • Ülke / Pazar Analizi ve Raporlaması
  • Akreditif, Gümrük ve Dış Ticaret Danışmanlığı

Dünyaya Açıl

Satınalma Dergisine ABONE OL

Dijital Abonelik ile Satınalma Dergisinin yayınlanmış tüm sayılarına erişebilir, Buyer Network Öğrenme Merkezi'nde eğitim dokümanlarına ulaşabilirsiniz.

SATINALMA DERGİSİ 11 YILLIK ARŞİVİ

Tüm Arşive ve Gelecek 12 Sayıya Dijital Erişim

Buyer Network Öğrenme Merkezi

Kariyerinizi Geliştirecek Uzaktan Eğitim Seçeneklerine Sahip Olun

ŞİRKET ÜYELİK AVANTAJI

10 Yöneticiye Kadar Geniş Takımlar için Şirket Paketini Satın Alın

Satınalma Operasyonları Dijitalleşiyor !

 

 

 

 

 


 

 

 

This will close in 20 seconds

Kayıt Formu

Kayıt için Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası ve 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) Usul ve Esasları Uyarınca Kişisel Verilerinizin Korunması Hakkında Müşteri Aydınlatma Metnin okunması ve kabul edilmesi gereklidir.