Türkiye’nin en büyük havlu ihracatçısı Bursalı’ya 5 ödül birden

Alım - Satım

Satınalma Dergisi
Satınalma Dergisihttps://satinalmadergisi.com
KURUMSAL PAZARDA 12. YIL HABER: dergi@satinalmadergisi.com REKLAM: reklam@satinalmadergisi.com ABONELİK: abone@satinalmadergisi.com Tel : (546) 740 10 10

Türkiye’nin en büyük havlu ihracatçısı Bursalı’ya 5 ödül birden

  • Türkiye’nin en büyük havlu ihracatçısı Bursalı, uluslararası platformlarda elde ettiği başarılarına bir yenisini daha ekledi. Firma, ‘Bursalı’ ve ‘Nuacotton’ markaları ile dünyanın önde gelen ödül programlarından biri olan ve iş dünyasının oskarları olarak bilinen International Business Awards (IBA) ödül programında toplam 5 ödüle layık görüldü.

Türkiye’nin en büyük havlu ihracatçısı Bursalı, başarı çıtasını yükseltmeye devam ediyor. Firma, International Business Awards (IBA) ödül programında 4 altın, 1 gümüş ödül olmak üzere toplam 5 ödül aldı.

Bursalı, sektörde pek çok ilke imza attığı Nuacotton markası ile ‘Tüketici Ürünleri – Ev Ürünleri’, ‘Yılın İnovasyonu – Tüketici Ürünleri’ kategorilerinde altın, Bursalı markası ile de ‘Yılın En İnovatif Şirketi’ kategorisinde gümüş ödüle layık görüldü.

3 yıl üst üste yılın en iyi ev giyimi, güzellik ve moda şirketi

Bursalı, yılın en başarılı şirketlerinin seçildiği ‘Yılın Şirketi’ kategorisinde de kendi büyüklüğündeki kuruluşlar arasında tüm jürilerden en yüksek puanı alarak 2 altın ödüle hak kazandı. Firma ayrıca ‘Yılın En İyi Tüketici Ürünleri Şirketi’ ve ‘Yılın En İyi Ev Giyimi, Güzellik ve Moda Şirketi’ oldu. Bursalı bu sonuçlarla 3 yıl üst üste yılın en iyi ev giyimi, güzellik ve moda şirketi oldu.Kendimizi sürekli geliştiriyoruz

Bursalı İcra Kurulu Başkanı Alper Bursalı, uluslararası platformlardaki başarılarına bir yenisini daha ekledikleri için mutlu ve gururlu olduklarını söyledi. Bursalı, Türkiye’nin tekstil sektöründeki ilk ve tek Ar-Ge & Tasarım Merkezi unvanına sahip şirketi olarak, yenilikçi ürünleri ile sektörlerinde fark yarattıklarını ifade ederek, “Sürdürülebilir bir başarı için kendimizi sürekli geliştiriyor, gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor ve iş süreçlerimizi bu doğrultuda geliştiriyoruz. Ar-Ge ve tasarıma dayalı katma değeri yüksek üretim yapma hedefiyle yolumuza devam ediyoruz” dedi. 

Öte yandan Bursalı, kısa süre önce dünyanın en prestijli iş ödülleri arasında gösterilen Amerikan İş Ödülleri’nde de “Tüketici Ürünleri – Ev Ürünleri” kategorisinde altın ödül alarak, aynı kategoride 3 yıl üst üste ödül alan ilk Türk firması olmuştu. Firma, 2022 yılı ödül programında Bursalı ve Nuacotton markaları ile toplam 4 ödüle birden layık görüldü. Bursalı ayrıca dünyanın önde gelen ödül programlarından olan Silikon Vadisi Ödülleri’nde Bilim ve Teknoloji Alanında Başarı kategorisinde altın ödül kazandı.

 

PAYLAŞIMLAR

Lütfen yorumunuzu girin !
Lütfen adınızı giriniz.

  • Dijital Pazarlama Çözümleri
  • Mobil Uygulama Geliştirme
  • E-Ticaret Site Yönetimi

Dijital AjansHizmetleri

Satınalma Dergisine ABONE OL

Dijital Abonelik ile Satınalma Dergisinin yayınlanmış tüm sayılarına erişebilir, Buyer Network Öğrenme Merkezi'nde eğitim dokümanlarına ulaşabilirsiniz.

SATINALMA DERGİSİ 12 YILLIK ARŞİVİ

Tüm Arşive ve Gelecek 12 Sayıya Dijital Erişim

Buyer Network Öğrenme Merkezi

Kariyerinizi Geliştirecek Uzaktan Eğitim Seçeneğine Sahip Olun

ŞİRKET ÜYELİK AVANTAJI

10 Yöneticiye Kadar Avantajlı Şirket Paketini Satın Alın

Satınalma Operasyonları Dijitalleşiyor !

 

 

 

 

 


 

 

 

This will close in 20 seconds