Mars Koç Burcunda

Alım - Satım

Betül Erdem
Betül Erdem
5 Haziran 1985 Erzincan doğumluyum. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Şu anda da özel sektörde satınalma uzmanı olarak çalışmaya devam etmekteyim. İstanbul Üniversitesi’nde Tedarik Zincir Yönetimi alanında yüksek lisans yapmaktayım. Çocukluğumdan beri astrolojiye olan ilgimi artık profesyonel hayata geçirmek amacı ile 2015 yılında temel seviye astroloji eğitimine başladım. 2017 yılından Astroloji Türkiye Akademi’sinde Klasik Astroloji eğitimi ileri seviyeden mezun oldum. Kendimi daha iyi tanıma ve hayatımı anlamlandırma isteğiyle başlayan yolculuğum ve profesyonel anlamda eğitim alarak devam etti. Öğrenmeye başladıkça, hayatım daha da anlam kazandı ve hiç bırakmadan büyük bir tutukluyla başladığım hobim zamanla mesleğe dönüştü.
Betül ERDEM

Astrolog & Yazar

Mars gezegeni kendi yöneticisi olduğu burca yani Koç burcuna geçiş yaptı, 5 Temmuz’a kadar Koç burcunda ki hareketine devam edecek. Mars gezegeni harekete geçme enerjimizi, cesareti, girişkenliği, saldırıyı, savunmayı, cinselliği, kazaları ve ölümü temsil eder.

Mars Koç’ta iken enerjimizi en çok kendimize harcayabiliriz. Yeni girişimlerde bulunabiliriz. Hedeflerimizi belirlemekte ve harekete geçmekte son derece cesur olabiliriz. Tek başımıza hareket etmekten oldukça keyif alabiliriz. Yalnız burada hevesimizin hemen kaçmaması için kararlılığımızı da elden bırakmamız gerekiyor. Zaman zaman kendi isteklerimizin olması konusunda ısrarcı olabilir ve bencilce davranışlar sergileyebiliriz. İlişkilerde biraz daha iddialı ve rekabetçi olabilir ve dürtüsel davranabiliriz.

Fakat özel hayatımızda biraz daha dikkatli olmakta fayda var. Sabırsız davranışlar da bulunabilir, isteklerimiz olmayınca da kolaca öfkelenilir, gereksiz yere tartışmalar içine girebiliriz. Fiziksel görünümümüz ve genel sağlığımızda oldukça önem kazanacak. Spora başlayabiliriz, fiziksel açıdan daha fit olmak için gerekli motivasyona sahip olabiliriz.

Kazalara karşı da dikkatli olmalı ve trafikte acele etmemeliyiz. Sağlık açısından ise baş ağırları, yaralanma, ateş, kan ve kas hastalıkları görülebilir. İntihar gibi olaylar gündemi meşgul edebilir.

Mundan astrolojide yangınlar, aktif volkanlar, siyasi mağdurlar, kuraklık, güneş patlamaları, rekabet ve mücadeleye dayalı sporlar, sporcular, liderler, itfaiyeciler ve savaşı ön plana çıkabilir.

PAYLAŞIMLAR

Lütfen yorumunuzu girin !
Lütfen adınızı giriniz.

  • Çin'den Ürün Tedariki
  • Küresel Ürün ve Firma Araştırması
  • Ülke / Pazar Analizi ve Raporlaması
  • Akreditif, Gümrük ve Dış Ticaret Danışmanlığı

Dünyaya Açıl

Satınalma Dergisine ABONE OL

Dijital Abonelik ile Satınalma Dergisinin yayınlanmış tüm sayılarına erişebilir, Buyer Network Öğrenme Merkezi'nde eğitim dokümanlarına ulaşabilirsiniz.

SATINALMA DERGİSİ 11 YILLIK ARŞİVİ

Tüm Arşive ve Gelecek 12 Sayıya Dijital Erişim

Buyer Network Öğrenme Merkezi

Kariyerinizi Geliştirecek Uzaktan Eğitim Seçeneklerine Sahip Olun

ŞİRKET ÜYELİK AVANTAJI

10 Yöneticiye Kadar Geniş Takımlar için Şirket Paketini Satın Alın

Satınalma Operasyonları Dijitalleşiyor !

 

 

 

 


 

 

This will close in 20 seconds