Siemens Rusya’daki Yeni İşlerini Askıya Aldı

Alım - Satım

Satınalma Dergisi
Satınalma Dergisihttps://satinalmadergisi.com
KURUMSAL PAZARDA 11. YIL HABER: dergi@satinalmadergisi.com REKLAM: reklam@satinalmadergisi.com ABONELİK: abone@satinalmadergisi.com Tel : (546) 740 10 10

Siemens AG, Rusya ile  ilişkilerini donduran petrol büyüklerinden otomobil üreticilerine kadar bir dizi Batılı şirkete katılarak Rusya’ya tüm yeni işleri ve uluslararası teslimatları durdurduğunu açıkladı.

“Tüm yaptırımları tamamen destekliyoruz. Rusya’ya yapılan tüm yeni işleri ve uluslararası teslimatları beklemeye alıyoruz” dedi.

Siemens, ülkedeki mevcut işlerine ilişkin olarak, “yaptırımlara sıkı sıkıya bağlı kalmayı sağlarken” yerel hizmet ve bakımla ilgili faaliyetlere devam edeceğini söyledi.

Siemens’in 1850’lerden beri Rusya ile ilişkileri var ve Sovyetler Birliği’nin dağılmasından sonra, şirket Rus enerji, iletişim ve tıbbi teknoloji sektörlerinde faaliyet göstermeye devam ediyor.

Siemens, Moskova-St. Petersburg güzergahında hizmet veren hızlı trenler teslim etmişti. Yakın zamana kadar şirket, Almanya’nın Rusya ile olan ekonomik yakınlaşmasının şampiyonu olmuştu. Rusya, şirketin küresel satışlarının yaklaşık% 1’ini oluşturuyor.

Siemens ile ortak bir girişimle üretilen elektrikli lokomotifler

2020’de Siemens’ten kopan enerji şirketi Siemens Energy AG, Çarşamba günü yaptığı açıklamada, yaptırımların etkisini gözden geçirirken Rusya’daki tüm yeni faaliyetleri de durduracağını söyledi.

Siemens Energy, Rusya’daki enerji üreticilerine ve iletim şebekesi operatörlerine tedarik sağlamaktadır ve ülkede 1.000’den az çalışanı bulunmaktadır.

Hem Siemens hem de Siemens Energy, Ukrayna’ya yardım için insani yardım amacıyla KızılHaç’a bağışta bulunacaklarını açıkladı.

PAYLAŞIMLAR

Lütfen yorumunuzu girin !
Lütfen adınızı giriniz.

  • Çin'den Ürün Tedariki
  • Küresel Ürün ve Firma Araştırması
  • Ülke / Pazar Analizi ve Raporlaması
  • Akreditif, Gümrük ve Dış Ticaret Danışmanlığı

Dünyaya Açıl

Satınalma Dergisine ABONE OL

Dijital Abonelik ile Satınalma Dergisinin yayınlanmış tüm sayılarına erişebilir, Buyer Network Öğrenme Merkezi'nde eğitim dokümanlarına ulaşabilirsiniz.

SATINALMA DERGİSİ 11 YILLIK ARŞİVİ

Tüm Arşive ve Gelecek 12 Sayıya Dijital Erişim

Buyer Network Öğrenme Merkezi

Kariyerinizi Geliştirecek Uzaktan Eğitim Seçeneklerine Sahip Olun

ŞİRKET ÜYELİK AVANTAJI

10 Yöneticiye Kadar Geniş Takımlar için Şirket Paketini Satın Alın

Satınalma Operasyonları Dijitalleşiyor !

 

 

 

 

 


 

 

 

This will close in 20 seconds