Tedarik Zinciri Analitiği ve Temel Bileşenleri

Alım - Satım

Satınalma Dergisi
Satınalma Dergisihttps://satinalmadergisi.com
KURUMSAL PAZARDA 11. YIL HABER: dergi@satinalmadergisi.com REKLAM: reklam@satinalmadergisi.com ABONELİK: abone@satinalmadergisi.com Tel : (546) 740 10 10

Tedarik zinciri analitiği (TZA), özellikle imalat, otomotiv, perakende, bilgi teknolojileri ve hızlı tüketim malları (FMCG) sektörlerindeyseniz, işletmenizi tamamen dönüştürme gücüne sahiptir.

TZA, daha iyi kararlar alabilmeniz için tedarik zincirinizdeki verileri anlamlandırmanıza olanak tanır. Tedarik zinciri deneyimi olan profesyoneller bu veri yumağının ne ölçüde büyük olabileceğinin farkındadır. Çoğu kuruluşta tedarik zincirleri yıllar içinde büyümüş ve gelişmiştir. Her biri potansiyel olarak veri yaratan makinelerdir ve veriler her yerde ve her türden formatta olabilir.

Günümüzün iş dünyasının küresel doğası, modern tedarik zincirlerinin yalnızca birkaç on yıl önce kimsenin hayal bile edemeyeceği kadar karmaşık ve çeşitli olmasına yol açmıştır. Birçok şirket, çeşitli tedarikçileri ve ortakları birbirine bağlayan bir tedarik zinciri ağına sahiptir. Ek olarak, ortaklar arası ilişkilerin büyümesi, şirketlerin sıklıkla diğer organizasyonların tedarik zincirlerinin de bir parçası olduğu anlamına gelmektedir. Bu karmaşık tedarik zinciri ortamı, bir işletme için aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi kritik zorluk sunar:

» İş stratejisi ile uygulama arasında senkronizasyon eksikliği

İçeriğin devamını görüntülemek için Öğrenme Merkezi Üyeliği gereklidir. Üye iseniz lütfen giriş yapınız. Henüz üye değilseniz üyelik satın alarak üyeliğinizi başlatabilirsiniz.
Hesap Oluştur

 

PAYLAŞIMLAR

Lütfen yorumunuzu girin !
Lütfen adınızı giriniz.

  • Çin'den Ürün Tedariki
  • Küresel Ürün ve Firma Araştırması
  • Ülke / Pazar Analizi ve Raporlaması
  • Akreditif, Gümrük ve Dış Ticaret Danışmanlığı

Dünyaya Açıl

Satınalma Dergisine ABONE OL

Dijital Abonelik ile Satınalma Dergisinin yayınlanmış tüm sayılarına erişebilir, Buyer Network Öğrenme Merkezi'nde eğitim dokümanlarına ulaşabilirsiniz.

SATINALMA DERGİSİ 11 YILLIK ARŞİVİ

Tüm Arşive ve Gelecek 12 Sayıya Dijital Erişim

Buyer Network Öğrenme Merkezi

Kariyerinizi Geliştirecek Uzaktan Eğitim Seçeneklerine Sahip Olun

ŞİRKET ÜYELİK AVANTAJI

10 Yöneticiye Kadar Geniş Takımlar için Şirket Paketini Satın Alın

Satınalma Operasyonları Dijitalleşiyor !

 

 

 

 

 


 

 

 

This will close in 20 seconds

Kayıt Formu

Kayıt için Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası ve 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) Usul ve Esasları Uyarınca Kişisel Verilerinizin Korunması Hakkında Müşteri Aydınlatma Metnin okunması ve kabul edilmesi gereklidir.