Dış Ticaret Erbabının Dostu: Go Trade Go

Alım - Satım

Reşat BAĞCIOĞLU
Reşat BAĞCIOĞLUhttp://www.rblecturer.com
Ankara Gazi Eğitim Enstitüsü İngilizce bölümünden mezun olduktan sonra kısa süre İngilizce öğretmenliği yaptıktan sonra Dışbank’ta (Fortisbank) kambiyo, dış işlemler, krediler servisinde bankacılık hayatına başladı ve 25 yıllık bankacılık mesleğinde şube müdürü olarak emekli oldu. 2007 yılında emeklilik sonrası akademisyenlik, banka genel müdürlükleri ile çeşitli ihracatçı birliklerinde dış ticaret, dış ticaretin finansmanı, akreditif, Türk Eximbank ve döviz kredileri eğitimlerini vermekle birlikte firmalara danışmanlık misyonunu da sürdürmektedir. ICC – International Chamber Of Commerce / Milletlerarası Ticaret Odası Türkiye Milli Komitesi (https://icc.tobb.org.tr/) Türkiye Bankacılık Komite Başkanlığı üyesidir.

DIŞ TİCARET ERBABI

Yolu dış ticaretten geçen her kim olursa, iyi bir dış ticaret elemanı ile ürünlerini uluslararası pazarlarda satmak arzusundadır. İşte sizlere destek olabilecek nitelikte bir iş ve çözüm ortağınızdan bahsetmek istiyorum.

GO TRADE GO

Size bu yazımda dış ticarette yeni bir iş yapış şekli olan GoTradeGo’dan bahsetmek istiyorum.

Bildiğiniz gibi ithalat / ihracat sürecinde işleyiş dijitale evrilmiş durumda. Bu süreçte güvenilir ve size kolaylık sağlayacak GoTradeGo’ya ihtiyaç duyabilirsiniz. Sizlere bir eğitimcinin gözünden GoTradeGo nasıl bir platform ve bizlere nasıl bir yenilik sunuyor bunlara değineceğim.

Bu platform sistemde bir pazaryeri olarak yer alıyor ve ithalat/ihracat yapmak isteyen ya da farklı pazarlara açılmak isteyen firmalar ile freelance çalışmak isteyen dış ticaret uzmanlarını bir araya getiriyor. Bir nevi toparlayan misyon üstleniyor.

Daha önce karşımıza çıkmayan bu iş yapış şeklinin sizlere faydaları ise çok fazla. Bir dış ticaret uzmanı istihdam etmeden sistem içinde eşleşme sağladığınız uzmanınızla GoTradeGo’nun kullanıcı dostu yazılımı sayesinde hızlı bir şekilde görüşmelere başlayabiliyorsunuz. Uzmanınız ürünleriniz için pazar araştırması yaparken siz de ihracat / ithalat süreci ile ilgili hazırlanan eğitim videolarımızı takip ederek sizleri nelerin beklediği ile ilgili bilgi edinmiş oluyorsunuz.

Dış ticaret uzmanları ise sisteme kaydolarak daha fazla firmaya hizmet verip kendi networklerini oluşturmanın yanında ek gelir elde etme imkânı da bulmuş oluyor.

Bir eğitimci olarak, GoTradeGoyu dış ticaret ve mentorlük alanında bu sektörde başarılı işler yapmak isteyen arkadaşlar için faydalı buluyorum ve destekliyorum.

ELDE EDİLECEK FAYDA

Kurum ve kişilerin alacakları her eğitim veya araştırma faaliyeti, kendisine yapılmış bir yatırımdır. Yetkin kişileri bünyesinde barındıran kurumlar, daha fazla sonuç odaklı, daha az hata yapan ve daha fazla kazanan taraf olurlar. Go Trade Go ile kazanımlarınız tartışılmayacak derecede fazla olacaktır.

 Reşat BAĞCIOĞLU

Ticaretle ilgili alım-satım ve danışmanlık taleplerinizi, https://satinalmadergisi.com/ticaritalep/ sayfasından iletebilirsiniz.

PAYLAŞIMLAR

Lütfen yorumunuzu girin !
Lütfen adınızı giriniz.

  • Çin'den Ürün Tedariki
  • Küresel Ürün ve Firma Araştırması
  • Ülke / Pazar Analizi ve Raporlaması
  • Akreditif, Gümrük ve Dış Ticaret Danışmanlığı

Dünyaya Açıl

Satınalma Dergisine ABONE OL

Dijital Abonelik ile Satınalma Dergisinin yayınlanmış tüm sayılarına erişebilir, Buyer Network Öğrenme Merkezi'nde eğitim dokümanlarına ulaşabilirsiniz.

SATINALMA DERGİSİ 11 YILLIK ARŞİVİ

Tüm Arşive ve Gelecek 12 Sayıya Dijital Erişim

Buyer Network Öğrenme Merkezi

Kariyerinizi Geliştirecek Uzaktan Eğitim Seçeneklerine Sahip Olun

ŞİRKET ÜYELİK AVANTAJI

10 Yöneticiye Kadar Geniş Takımlar için Şirket Paketini Satın Alın

Satınalma Operasyonları Dijitalleşiyor !

 

 

 

 


 

 

This will close in 20 seconds