Geleceğin Tedarik Zinciri Yöneticileri, Mentorluk Programı ile Mesleğe Hazırlanıyor.

Alım - Satım

Sıla Çil
Sıla Çilhttp://www.silacil.com
1997 İstanbul doğumlu Sıla Çil, İstanbul Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. 2019’dan beri Buyer Network İş ve Ticaret Platformu'nda Pazarlama Uzmanı ve Kurumsal İletişim Uzmanı pozisyonlarında görev almaktadır. Ayrıca Satınalma Dergisi’nde Editör Yardımcısı'dır. Satınalma Dergisi'nde Teknoloji ve Pazarlama alanlarında yazıları yayınlanmaktadır.

İstanbul Üniversitesi Tedarik Zinciri Yönetimi Yüksek Lisans Programı’mızda sektörün önde gelen yönetici araştırma firması BENSON & PARTNERS – IESF Türkiye Yönetici Ortağı Sn. Seher Demirci öğrencilerimizle bir araya gelerek mentorluk görüşmelerini gerçekleştirdi.

Benson&Partners Yönetici Ortağı Sn. Seher Demirci, gerçekleştirdikleri mentorluk programı hakkında şu şekilde konuştu:

Buyer Network ve Benson&Partners işbirliği kapsamında mentorluk programı için İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Tedarik Zinciri Yönetimi Yüksek Lisans Programı öğrencileri ile bir araya geldik. Keyifli ve bir o kadar da verimli geçen seansımızda öğrencilerimizi tanımış olduk. Mentorluk programı kapsamında;

  • Kariyer planları
  • Mülakatlarda nelere dikkat edilmeli?
  • Cv hazırlarken nelere dikkat edilmeli?

Konu başlıkları üzerinden tavsiyelerde bulunduk. Aynı zamanda öğrencilerimizin merak ettiği, öğrenmek istediği benzer konulara yönelik tecrübelerimizi aktardık. Dolu dolu geçen bir seans oldu. Öğrencilerimizin de verim aldığını, istekli olduğunu ve ilerleyen seanslarda bu enerjinin artarak devam edeceğini umuyoruz.

Yüksek Lisans Program Başkanı Prof. Dr. Murat Erdal ise “Öğrencilerimiz iş hayatında yer almaktadır. Fakat gelecekte daha üst kademelere yükselmelerinde farklı yetkinliklerin gelişmesi için çaba sarf ediyoruz. Alanında profesyonel yöneticilerin bilgi ve deneyimlerini program öğrencileri ile paylaşması bizim için son derece değerli. Bu ve buna benzer sektörel iş birliklerimizi daha da geliştireceğiz. Benson&Partners’a katkıları için teşekkür ederiz.” diye konuştu.

2020 Bahar Dönemi Ara Kayıtları:

Ara dönem yüksek lisans başvuruları için www.tedarikzinciri.org ‘u ziyaret edebilirsiniz.

Buyer Network İş ve Ticaret Platformu’nda yer almak ve Benson&Partners Yönetici Yerleştirme Programı‘na katılmak için www.buyernetwork.net/yoneticiyerlestirmeprogrami adresini ziyaret edebilirsiniz.

PAYLAŞIMLAR

Lütfen yorumunuzu girin !
Lütfen adınızı giriniz.

  • Çin'den Ürün Tedariki
  • Küresel Ürün ve Firma Araştırması
  • Ülke / Pazar Analizi ve Raporlaması
  • Akreditif, Gümrük ve Dış Ticaret Danışmanlığı

Dünyaya Açıl

Satınalma Dergisine ABONE OL

Dijital Abonelik ile Satınalma Dergisinin yayınlanmış tüm sayılarına erişebilir, Buyer Network Öğrenme Merkezi'nde eğitim dokümanlarına ulaşabilirsiniz.

SATINALMA DERGİSİ 11 YILLIK ARŞİVİ

Tüm Arşive ve Gelecek 12 Sayıya Dijital Erişim

Buyer Network Öğrenme Merkezi

Kariyerinizi Geliştirecek Uzaktan Eğitim Seçeneklerine Sahip Olun

ŞİRKET ÜYELİK AVANTAJI

10 Yöneticiye Kadar Geniş Takımlar için Şirket Paketini Satın Alın

Satınalma Operasyonları Dijitalleşiyor !

 

 

 

 

 


 

 

 

This will close in 20 seconds